Дайджест

Most interesting opinions of Community

Economics
Для чого Україні інкубатори та як потрапити на постдок в Лігу Плюща. Інтерв’ю з професором Корнелльського університету Чарльзом Вайтхедом

Нещодавно завершився Міжнародний форум Innovation Market, де за співорганізації мережі академічних інкубаторів YEP відбулося обговорення розвитку підприємництва в університетах. Участь у дискусії взяв професор Корнелльського університету Чарльз Вайтхед.

Ксенія Семенова з команди Science Community поспілкувалася з професором Вайтхедом про розвиток підприємництва в українських університетах.

01.12.2017 - 20:42

Blogs
Наукова діаспора - як актив: світовий досвід та можливості для України

Наукову діаспору необхідно розглядати як потенційний актив, який може допомогти розвивати науку країни. Вчені та інженери, що отримали позиції закордоном, є висококваліфікованим та висококонкурентним кадровим ресурсом. Крім того, зазвичай, вони працюють у набагато кращих умовах, ніж ті, що країна походження могла б їм надати. Відтак, залучення вчених-діаспорян до спільних проектів із вченими з країни їх походження має чимало переваг.

Вочевидь, на даному етапі для України мобілізація наукової діаспори може стати суттєвим ресурсом для розвитку сфери науки і технологій. Але як це краще зробити?

28.11.2017 - 21:12