PhD-стипендії в галузі охорони здоров’я в університеті Людвіга-Максиміліана в Мюнхені

Country: Germany;

Deadline: 09.05.2010

 

очинаючи з 3 лютого 2010 року приймаються заявки на отримання PhD-стипендій для навчання на докторській програмі з охорони здоров’я в університеті Людвіга-Максиміліана (Ludwig-Maximilians Universitaet, Мюнхен, Німеччина).

Докторська програма існує з 2009 року на базі дослідницького Центру охорони здоров’я в університеті Людвіга-Максиміліана.

Навчання на докторській програмі триває три роки починаючи з жовтня 2010 року. Робочою мовою програми є англійська.

Заохочуються до участі в конкурсі апліканти, котрі виконують чи збираються виконувати дослідження з охорони здоров’я в країнах, що розвиваються, оскільки це є дослідницьким фокусом докторської школи. Можливим є також спільне виконання дослідницьких проектів університетом Людвіга-Максиміліана та навчальним закладом потенційного докторанта.

Навчання на докторській програмі передбачає відвідання регулярних наукових семінарів та проведення досліджень безпосередньо у країні, що висвітлюється в роботі докторанта.

Аплікантам рекомендується заздалегідь сконтактувати з потенційним науковим керівником дослідження у Центрі охорони здоров’я університету. Загальними вимогами до тих, хто збирається подавати свою кандидатуру на програму, є наявність магістерського ступеня в медицині або в дотичній галузі, детальна дослідницька пропозиція.

Програма пропонує близько 10 стипендій для особливо здібних докторантів з країн, що розвиваються. Докторантові надається щомісячна стипендія та кошти на покриття дорожніх витрат. Претенденти на стипендію мають заповнити окремий формуляр, який додається до онлайнової аплікаційної форми.

Заявки на навчання та отримання стипендій приймаються до 9 травня 2010 року. Початок навчання – жовтень 2010 року.

Information source: unistudy.org.ua