Інновації - виміри зростання. Кейс Petiole. У рамках проекту СasesDay

Event type: Master Class

Event dates: Thu, 01/21/2016

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: Клуб "Наш Формат" Чеслава Бєлінського, 5, 010

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/79723466...

 

 

Petiole.Cloud http://petiole.co/, створений 2013 р. українськими розробниками Aндрієм Селезньовим та Maриною Кузьменко увійшов до топ-20 найгарячіших стартапів 2015 року за версією CNBC. Це smart-додаток для розумних фермерів. Він дозволяє контролювати динаміку росту рослин, використовуючи заміри площі листя. Таким чином стає зрозуміло як рослина реагує на різні фактори (погода, стимулятори росту і т.д.).
Майстер-класом засновника компанії Petiole Андрія Селезньова відкриється цикл Cases Days.
Ви дізнаєтеся:
- як ідентифікувати і розв'язувати проблеми у різних сферах життя за допомогою нових технологій
- як працюється українським інноваторам на стикові ІТ, науки та аграрної царини,
- як вдається долати регуляторні бар’єри, залучати інвестиції у не сприятливому інвестиційному кліматі.
- якими фаховими якостями необхідно володіти підприємцям, щоби орієнтуватися на зростання, коли інші намагаються просто втриматися на ринку.
Модеруватиме подію Микола Скиба, засновник Next Generation Business School. Початок о 18:00. Вартість 200 грн. Для школярів і студентів - 100 грн.
Кількість місць обмежена. Реєстрація за лінком https://docs.google.com/forms/d/1-RhW1ViR9uzG0codDYAp1xQIhFITG65AXnsSMVSu2Rw/edit
«СaseDays» є спільним проектом Next Generation Business School та видавництва «Наш формат». Заплановано цикл подій, розрахований на тих, цікавиться інноваціями у бізнесі, та їх впровадженням, має амбітні цілі щодо розвитку своїх проектів та готовий долучитися до становлення в Україні нової економіки з високою доданою вартістю інтелекту і знань. Цикл включатиме низку зустрічей з українськими підприємцями, які успішно вийшли на ринок з високотехнологічними продуктами та сервісами. Кожна зустріч будуватиметься за принципом peer to peer learning. Це колегіальне навчання за принципом «рівний – рівному». У Стенфорді такий формат трактують як взаємовигідне залучення до обміну знаннями, ідеями та досвідом між учасниками процесу.