MindHackMe: керувати силою думки

Event type: Master Class

Event dates: Fri, 02/19/2016

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: Дом свободных людей Кирилловская, 13 Д

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/19136128...

 

 

19 лютого о 15:30 в Хабі відбудеться зустріч-тренінг для дітей з представниками проекта MindHackMe!

MindHackMe – унікальна можливість для дітей і дорослих відчути себе у фантастичному фільмі. Вмикнути лампочку поглядом? Це не фантастика, а реальність, впевнені автори проекту.

Як за допомогою спеціальних пристроїв вчитись керувати собою та об’ктами, поки що – віртуальними, покажуть Андрій Плечко та Олексій Рубанов, що працюють з нейроінтерфейсами та пристроями для роботи з ними вже декілька років. Автори проекту впевнені, що дуже скоро люди навчаться керувати пристроями на відстані просто силою думки.

Нейроінтерфейси - це системи, які дозволяють управляти комп'ютером та іншими пристроями не кнопками або дотиками, а зусиллям волі, силою думки.

Нейрогарнітура – власне, пристрій, який схожий на обруч чи навушники, з датчиком на лобі та мочці вуха. Працює за принципом енцефалографа, тобто, зчитує вібрації мозку. Через сучасні технології пристрій з’єднаний з програмою на комп’ютері.

Нейроінтерфейси можна використовувати для тренування уваги, концентрації, розслаблення і медитації. Про це розказує коуч Андрій Плечко.

Тренінг проходить в ігровій навчальній формі, під час тренінгу діти за допомогою нейрогарнітури вчаться керувати об’єктами в нескладних програмах-іграх.
Докладніше про все розкажуть Олексій та Андрій, які зголосились провести декілька занять для дітей та дорослих в нашому Хабі.

Кожен може безкоштовно спробувати нові технології, та зрозуміти, яким чином така практика пов’язана з тренуванням власної концентрації, уваги, розслаблення, медитації, і як можна використовувати такі практики для того, щоб вмикати власну внутрішню «лампочку» в потрібний момент.

Участь в тренінгу безкоштовна. Вік: шкільний. Всі навчальні матеріали безкоштовні та надаються організаторами. Кількість місць обмежена (до 20 людей). Запрошуються на тренінг як діти переселенців, так і всі інші діти.
Реєстрація за посиланням http://goo.gl/forms/pLP21pQ2e6

Докладніше про проект можна почитати тут: http://www.theinsider.ua/lifestyle/569d0c16a5142/