Практичний майстер-клас Олексія Бессонова на тему: "Як запам'ятовувати імена й обличчя?"

Event type: Master Class

Event dates: Sun, 04/10/2016

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: Креативний простір "Часопис" Tolstoho Lva 3

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/15503745...

 

 

У вас погана пам'ять на імена? У такому випадку вам знадобляться знання, які ви зможете отримати 10 квітня о 12:00 на майстер-класі Олексія Бессонова. З їх допомогою ви позбудетесь своєї забудькуватості раз і назавжди.

Навіщо?

Олексій розповідає: “Не з чуток знаю, як це зустріти знайому людину і застигнути в ступорі, згадуючи його ім'я з виразом «Упс!» і «Ой!» на обличчі. Або, що ще гірше, познайомитись з кимось і вже через 1 хвилину забути, як до нього звертатися. Таке може статися будь-де - як на вечірці у одного, так і на діловому обіді, або в новому робочому колективі. Загалом, скрізь. Наше ім'я - невід'ємна частина нас самих і, звертаючись до співрозмовника за ім’ям, ми тим самим висловлюємо повагу та зацікавленість і привіблюємо до себе.”

Запам'ятовувати обличчя нам, як правило, доводиться разом з іменами їх власників або якою-небудь мінімальною інформацією про них. Необхідність в запам'ятовуванні окремо облич з'являється досить рідко, найчастіше - це запам'ятовування людей у черзі, коли вам треба з неї відлучитися, всі інші ситуації необхідності зпам’ятовувати обличчя людей без інформації про них, скоріше, можна віднести до специфіки деяких професій (черговий на вахті, охоронець, слідчий і т.п.). Однак, вміння запам'ятовувати обличчя без інформації про них, може стати в нагоді кожному. Наприклад, якщо ви стали випадковим свідком незвичайного випадку.

Як же навчитися запам'ятовувати імена? Легко і просто.

Про це вам розповість Олексій Бессонов - директор і тренер Центру розвитку пам'яті “Школа Ейнштейна” в Харкові, рекордсмен “Книги рекордів Гіннеса” з запам'ятовування інформації.

Майстер-клас проходитиме у форматі практичного заняття, на якому кожен:

- Почує, чому ж так відбувається, що ми забуваємо

- Освоїть кілька способів запам'ятовування імен та прізвищ;

- Ознайомитися з особливостями людських облич;

В кінці майстер-класу кожен з учасників запам'ятає імена кожного учасника майстер-класу.

Відео з ведучим майстер-класу: https://goo.gl/QlLTNy

Вартість участі: 100 грн (умови Простору включено)

Оплата на місці перед подією.

Попередня реєстрація обов’язкова: http://goo.gl/Y23Eoj