Форум молодіжної столиці України 2018 року

Country: Ukraine;

Deadline: 05.08.2018

Web-Site: dsmsu.gov.ua

 

6-7 вересня 2018 року у Львові відбудеться Форум молодіжної столиці України 2018 року, організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація спільно з КУ «Інститут міста», Львівською міською радою, ГО «ПЛАСТ», ГО «AISEC», Національною молодіжною радою України та Студентською радою Львова.

Форум молодіжної столиці України 2018 року стане альтернативним простором для обговорення перспектив підвищення ролі та посилення спроможності молодіжного середовища, напрацювання рекомендацій для майбутньої всеукраїнської молодіжної стратегії.

Очікується:

- 1500 учасників зі всієї України;

- 5 тематичних зон для змістовногообговорення;

- Десятки українських експертіву різних сферах.

Наскрізними темами форуму є: участь молоді у місцевому самоврядуванні; молодіжна мобільність, неформальна освіта молоді.

Програмою форуму передбачено проведення обговорень за участі представників молоді, органів державної влади і місцевого самоврядування; презентаційта панельних дискусій, спрямованих на виховання у молоді активної громадянської позиції, почуття особистої та національної гідності, залучення молоді до процесів розробки, ухвалення та впровадження управлінських рішень та підвищення співпраці молоді з органами влади.

Для участі у форумі необхідно до 5 серпня 2018 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/AugItbGgfL1HRMLg1

Додатково інформуємо, що витрати на проживання та харчування покриваються за рахунок організаторів заходу.

За детальною інформацією по заходу звертайтеся на e-mail: molodvizh@gmail.com.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року в Україні стартував національний конкурс «Молодіжна столиця України», ініціаторами якого виступили Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Починаючи з 2017 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді. Молодіжною столицею України 2018 року було обрано місто Львів.