«Школа практичної демократії» - Школа для активістів та молоді східних регіонів України

Country: Ukraine;

Deadline: 10.09.2018

Web-Site: docs.google.com

 

«Школа практичної демократії» - вже четверта за рахунком Школа, яку проводить DRI у партнерстві з «Восток-SOS». Метою шкіл є посилення знань та навичок місцевих активістів та молоді східних регіонів України щодо їх участі в прийнятті рішень та розвитку місцевої демократії.

Навчання у Школі відбудеться у два етапи: 21-23 вересня у місті Старобільськ та 28-30 вересня у місті Новопсков.

Перший етап Школи включатиме в себе інтерактивні лекції/тренінги/завдання розподілені за такими тематичними блоками як: лідерство у громаді/державі/громадській організації, інструменти комунікації/діалогу з владою; адвокація реформ на місцевому рівні; проектний менеджмент та пошук ресурсів на підтримку проектів, виявлення/боротьба/протидія дезінформації.

Другий етап Школи має на меті ознайомити учасників з особливостями роботи системи органів державної влади (парламент, уряд, президент, місцеве самоврядування, включно з децентралізацією), а також з інформацією щодо наявних конкурсів/вакансій у державному секторі (новостворені директорати, офіси реформ і т.д). Наші лектори, знані експерти та практики, розкажуть і про те які знання/навики/компетенції потрібні для успішного проходження конкурсів.

Участь в Школі БЕЗКОШТОВНА!

Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням під час навчання. Проживання та проїзд учасників (за наявності оригіналів квитків на автобус або потяг не вище класу «купе») покриваються організаторами.

Ми очікуємо учасників:

• зі Сходу України (Луганська та Донецька області) віком від 20 років, які хочуть вдосконалити знання, навички та отримати новий досвід для реалізації місцевих ініціатив та залучатись до роботи органів державної влади;
• які надішлють нам до 10 вересня 2018р. свою проектну пропозицію (спеціальна форма DRI) та готові впровадити цю ідею після проходження Школи; в учасників буде можливість доопрацювати проектні пропозиції під час першого етапу Школи в співпраці з тренером;

Переможці отримають від DRI підтримку на реалізацію проекту.
Максимальна сума підтримки – до 15 000 грн.

• які заповнять до 10 вересня 2018р. онлайн-заявку (всі поля є обов’язковими для заповнення)
• які братимуть повноцінну участь у двох етапах Школи


Про точне місце та час проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

Для подання заявки необхідно до 10 вересня 2018р. заповнити онлайн-заявку (всі поля є обов’язковими для заповнення:

За додатковою інформацією звертайтесь:
Мар’яна Кузьо, координаторка проекту DRI в Україні,
m.kuzio@democracy-reporting.org,

Юлія Кішенко, координаторка освітнього напрямку, Благодійний фонд "Восток-SOS"
chitriniuka@gmail.com,

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) – це незалежна, міжнародна, неприбуткова організація з головним офісом у Берліні, Німеччина, яка з 2014р. здійснює моніторинг політичних реформ та підтримку розвитку громадянського суспільства в Україні.

Website: democracy-reporting.org Email: info.ukraine@democracy-reporting.org
F: facebook.com/DemocracyR.Ukraine/ Twitter: @DemocracyR

ДЛЯ ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НЕОБХІДНО ДО 10 вересня 2018Р. ЗАПОВНИТИ ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ та ПРОЕКТНУ ПРОПОЗИЦІЮ.