Vernadsky Challenge

Country: Ukraine

City: Kyiv

Abstr. due: 07.04.2019

Dates: 17.04.19 — 18.04.19

Area Of Sciences: Technical sciences; Medicine;

Organizing comittee e-mail: talent@vernadskychallenge.com

Organizers: Noosphere

 

Vernadsky Challenge – конкурс інженерних стартапів із призовим фондом 2 мільйони гривень.


У фокусі інтересів:
- space technologies: ракети, системи для запуску, супутники, космічна інженерія
- active bioelectronics: біотехнології в медицині, протези та екзоскелети, медичні гаджети, медичне устаткування


Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток стартапу в еквіваленті 2 млн грн. У конкурсі можуть взяти участь проекти на різних стадіях: від ідеї до робочого прототипу.
Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року за ініціативою мецената, засновника Noosphere Макса Полякова. Мета конкурсу - допомогти талановитим інженерам розвивати інноваційні продукти. За цей час переможці отримали 7 млн грантових коштів. 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши “школу конкурсу”, стали учасниками CES та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва


Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте заявку на сайті vernadskychallenge.com, заповніть її та надішліть на talent@vernadskychallenge.com.
Заявки приймаються до 7 квітня 2019 року. Фінал, до якого увійдуть 10 найкращих проектів,  відбудеться 17-18 квітня у рамках Noosphere Space Summit.
Не втрачайте можливості отримати не лише грант, але й експертну оцінку, а також доступ до інноваційної науково-технічної бази Noosphere.
Деталі: vernadskychallenge.com
 

Conference Web-Site: https://vernadskychallenge.com/