Школа соціальних посередників

Country: Ukraine;

Deadline: 20.08.2019

Web-Site: peace.in.ua

 

“Українська Миротворча Школа” оголошує п’ятий конкурсний набір до Школи соціальних посередників 2019-2020 років, перша сесія якої відбудеться 15 – 19 вересня 2019 року у Харкові. Школа соціальних посередників вже п’ятий рік готує фахівців з управління конфліктами. 

Ми визначаємо соціального посередника як експерта з підготовки та організації інклюзивних багатосторонніх суспільних діалогів в громадах, на територіях яких є актуальні чи потенційні насильницькі конфлікти. Наші випускники брали участь у створенні ресурсних центрів, проектів, перемовин між місцевою владою та громадою. Ми передаємо нашим випускникам унікальні методики, які вивчили або розробили самі.

Трансформаційні процеси, що відбуваються в Україні, мають високий конфліктний потенціал. Влада і суспільство потребують надійних та ефективних механізмів управління конфліктами та їхньої позитивної трансформації, що є головним завданням соціальних посередників.

Базовими навичками соціальних посередників є:

- аналіз конфліктів,
– формування ефективних механізмів управління конфліктами,
– підготовка та організація переговорних процесів за участі різних сторін конфлікту.

Програмою Школи передбачено три 5-ти денні сесії та практична миротворча польова робота. Перша сесія Школи передбачає інтенсивне 5-ти денне навчання протягом 8 годин щодня. Слухачі оволодіють сучасними технологіями організації переговорного процесу.

Повний курс навчання складе 150 навчальних годин включно з міжсесійними практичними завданнями. Отримані знання та навички нададуть вам можливість увійти в команду фахівців з управління конфліктами та, спільно з представниками різноманітних державних та громадських ініціатив, рухів, організацій, взяти участь у створенні принципово нового професійного середовища.

Календар навчального процесу П’ятого року Школи Соціальних Посередників.

Перша сесія: Конфліктологічна компетентність. 15 – 19 вересня 2019 року
Друга сесія: Управління конфліктами через консультативно-переговорні практики. 2 – 6 грудня 2019 року
Третя сесія: Організація спільного ухвалення рішень. 10 – 14 лютого 2020 року

Тренерами і експертами Школи є спеціалісти з України, Польщі, Ізраїлю, Німеччини. До конкурсу запрошуються громадяни України, Які зголошуються пройти повний курс навчання протягом всього терміну (у разі перерваного навчання – кошти за проїзд не компенсуються, сертифікат не видається, до подальшої практичної діяльності УМШ не залучаються). Представники об’єднань громадян (громадських, релігійних, творчих, професійних, політичних), органів місцевої влади та центральної влади в визначених регіонах, діяльність яких здійснюється у межах «конфліктних зон» різного походження в Луганській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Запорізькій областях, та які готові брати участь в трансформації конфліктів в Донецькій та Луганській областях.

Мова навчання – українська, російська.

Організатори забезпечують проїзд, проживання та харчування учасників, надають їм необхідні навчально-методичні матеріали.

Конкурс на участь в нашій школі зазвичай більше 5 осіб на одне місце, тому, якщо ви дійсно хочете взяти участь в навчанні, поставтеся до відповідей дуже ретельно.

Анкети приймаються до 20 серпня 2019 року включно. Конкурсна комісія працює 21-22 серпня 2019 року. В ці дні члени комісії можуть зв’язатися з вами скайпом чи за допомоги іншого засобу відеоконференційного зв’язку. Рішення комісії буде повідомлено 23 серпня 2019 року.