Школа громадського лідера

Country: Ukraine;

Deadline: 11.08.2019

Web-Site: docs.google.com

 

Знудилися від різних “паркетних” шкіл активістів, що пройшли й все, пустота? Хочете конвертувати набуті знання в рішення органів виконавчої влади та органи місцевого самоврядування чи власні проекти з відчутним результатом? Хочете на це мати підтримку? Школа громадського лідера допоможе зробити так, аби ви не розчарувалися та мали довге продовження після кожного тренінгу.

Ми впевнені, що майбутнє нашої держави – за активними небайдужими лідерами. Команда фахівців допоможе Вам конвертувати набуті знання в рішення органів влади чи власні проекти з відчутним результатом. Завдання проекту "Школа громадського лідера" – допомогти активним громадянам сформувати громадську думку, спрямовану на соціальну відповідальність, розширити свої знання у різних сферах громадської діяльності та навчитися застосовувати їх у просуванні реформ на місцевому рівні через активізацію каналів лобіювання, переконуючі місцеву та державну владу в необхідності суттєвих змін.Кілька місяців активних навчань, залучення "польових" практиків і менторство, підготовка, подання та боротьба за свій проект (яким би він не був - для органу виконавчої влади, місцевого самоврядування чи, взагалі, ґрантодавця). Це те що буде. А нащо? Ви прокачаєте свої скіли як грамотні проектні менеджери та менеджерки, де б ви не планували при цьому працювати - у владних коридорах заради реформ, у бізнесі заради прибутків, третьому секторі заради соціальних змін чи десь ще.


Тому ця Школа буде цікава:

- тим, хто хоче піти в політику (в якості кандидатів чи їхніх помічників);

- тим, хто хоче працювати службовцем у публічних органах (в якості фахівців, спеціалістів, керівників чи експертів);

- тим, хто відчуває, що в країні треба змінювати й він/вона знає що, але немає сил як (в якості громадських організацій, молодіжних об'єднань, бізнесових асоціацій чи інших команд).


Якщо це про вас, то хутко знайдіть своє резюме/CV, докладіть його сюди, заповнивши анкету, й чекайте на відбір.
Навчання буде безкоштовним і цікавим, ніяк без цього.ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЕКТІ ПРОСИМО НЕ ПІЗНІШЕ 23:00 11 серпня 2019 року ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

Рішення про відбір буде прийнято 12 серпня. 
Навчальна програма стартує після завершення відбору.

Просимо зауважити, що заповнена анкета не є гарантією участі у проекті. Учасників відбирає комісія і своє рішення вона надасть після розгляду всіх кандидатур. Рішення комісії є остаточним.
Участь у проекті відібраних учасників БЕЗКОШТОВНА.

Заходи проекту проводитимуться у м. Харків для учасників з Харківськоої області.

Організатори компенсують витрати на проїзд для учасників з Харківськівської області.
Лишилися питання?

Телефонуй 057 7810346, 0995619287 або пиши ntbond2016@gmail.com