Молодіжна Анестезіологічна Конференція «Тріщинські читання» - Науково-практична конференція для молодих анестезіологів та лікарів інтенсивної терапії

Country: Ukraine

City: Київ

Abstr. due: 01.09.2019

Dates: 16.10.19 — 19.10.19

Area Of Sciences: Medicine;

Share with peers:

Organizing comittee e-mail: mak-conference@ukr.net

Organizers: Міністерство охорони здоров’я України Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Клінічна лікарня «Феофанія Асоціація Анестезіологів, перфузіологів інтенсивної терапії

 

Вже вчетверте кафедра Анестезіології та Інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика має велику честь запросити вас взяти участь в Молодіжній анестезіологічній конференції «Тріщинські читання», яка відбудеться 16-19 жовтня 2019 року у м. Київ.

Як і у минулі роки, мета конференції – сприяння професійному росту молодих спеціалістів, оволодіння необхідними практичними навичками та сучасною інформацією у сфері анестезіології.

На вас чекають цікаві доповіді, воркшопи, майстеркласи, змагання на кращу доповідь, симуляційна олімпіада, насичена культурна програма, незабутні спогади та позитивні емоції. Не пропустіть шанс збагатитися новими знаннями та навичками, що допоможуть вам у вашій повсякденній практиці, а заразом весело провести час у нашій анестезіологічній сім’ї.

Conference Web-Site: http://mak.org.ua/

Similar conferences with close deadlines:

3rd World Congress on Pediatric Nursing and CareTheses applying till 19.12.19, london