Вороновські читання : судовий прецедент – джерело права або приклад правозастосування

Country: Ukraine

City: Ірпінь

Abstr. due: 25.09.2019

Dates: 04.10.19 — 05.10.19

Area Of Sciences: Law;

Organizing comittee e-mail: nuau2010@gmail.com

Organizers: Асоціація фінансового права України

 

Асоціація фінансового права України та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) спільно із Університетом державної фіскальної служби України, Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Національною академією правових наук України запрошують Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Вороновські читання : судовий прецедент – джерело права або приклад правозастосування».

  • Дати та місце. Конференція відбудеться 4-5 жовтня 2019 р. в Університеті державної фіскальної служби України (вулиця Університетська, 31, місто Ірпінь, Київська область, Україна).
  • Дискусії. Конференція присвячена обговоренню актуальних проблем судового розгляду спорів, що виникають у процесі здійснення фінансової діяльності, впливу прийнятих судовими органами актів на порядок реалізації учасниками правових відносин своїх прав, виконання покладених на них обов’язків, а також уніфікації правил здійснення суб’єктами влади своїх повноважень на межі адміністративного та фінансово-правового регулювання.

Ключові дискусії між учасниками Конференції розгортатимуться навкруги проблем:

  • визначення місця судового прецеденту у системі джерел права, якими врегульовано публічні відносини;
  • встановлення наслідків застосування актів судових органів учасниками публічних відносин;
  • характеристики адміністративного акта як кінцевого результату здійснення адміністративної процедури.

Впродовж дискусій акцентуватиметься увага на особливостях порядку здійснення повноважень владними суб’єктами у публічних правовідносинах на межі адміністративного та фінансово-правового регулювання.

  • Гості. До виступів на Конференції запрошено науковців, представників судових, а також інших органів державної влади з Австрії, Болгарії, Греції, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Німеччини, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, України.
  • Мови. Учасники Конференції зможуть спілкуватися англійською, українською та німецькою мовами.
  • Умови участі. Для участі у роботі Конференції необхідно пройти реєстрацію на сторінці Конференції сайту Асоціації фінансового права України. Посилання на реєстраційні форми.
  • Фінансові умови та розміщення. Учасники Конференції самостійно сплачують транспортні витрати та витрати на проживання.

Публікації. За результатами проведення Конференції вийде збірка статей та тез доповідей, теми яких потрібно до 31 серпня 2019 р. надати шляхом реєстрації на сайті Асоціації за посиланням www.afl.org.ua/reg. Текст публікації необхідно надати до 25 вересня 2019 р. включно шляхом реєстрації та відправки на сторінці конференції сайту Асоціації фінансового права України. Назва файлу із публікацією має відповідати прізвищу її автора, що подається мовою публікації. Посилання на реєстрацію знаходяться внизу сторінки.

  • Публікації мають відповідати наступним вимогам:

1. Тематика публікації обов’язково має відповідати тематиці Конференції.

2. Мова публікації – англійська, українська або німецька.

3. Обсяг публікації – від 3-х до 8-ми сторінок тексту, виконаного у редакторі Word; кегль – 14 Times New Roman; поля: верхнє – 2, нижнє – 2, ліве – 3, праве – 1,5; міжрядковий інтервал – 1,5.

4. На початку тексту розміщується наступна інформація про автора: прізвище та ім’я; науковий ступінь та наукове звання; місце роботи, посада; країна та місто.

5. Назва публікації розміщується після інформації про автора.

6. Після назви публікації розміщується анотація (від 500 до 600 знаків із пробілами) та 5-7 ключових слів. Анотація та ключові слова подаються мовою публікації.

7. Посилання на джерела – на кожній сторінці.

8. Публікації розміщуються в авторській редакції.

9. Організатори Конференції залишають за собою право відмовити у розміщенні публікації.

 

Перейти на сайт Асоціації для реєстрації учасника

Conference Web-Site: www.afl.org.ua/reg

Similar conferences with close deadlines: