Конкурс ідей для партнерства в ініціативі «Краудфандінг для медіа»

Country: Ukraine;

Deadline: 15.04.2020

Web-Site: irf.ua

 

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян, створення нових можливостей підтримки для медіа.

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ:

15.05.2020

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

15.04.2020

ДАТА ЗАВЕРШЕННЯ КОНКУРСУ:

15.04.2020

ПРОГРАМА:

Соціальний капітал

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства в ініціативі “Краудфандінг для медіа”.

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян, створення нових можливостей підтримки для медіа.

Учасники конкурсу: До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, зареєстровані у будь-якому регіоні України.

Критерії відбору заявок на першому етапі:

  • Перспективи формування спільноти навколо медіа (розуміння та сегментування власної аудиторії; минулий досвід залучення коштів від спільноти (краудфандінг, передплата, події із залучення коштів) або реалістичні плани щодо продовження такої практики; наявність чітких планів щодо розвитку медіа і формування успішної бізнес-моделі).
  • Спроможність команди проекту та фінансова обґрунтованість  (реалістичність збору заявленої суми шляхом краудфандінгу – за аналогією з подібним проектами або обґрунтування здатності проекту зібрати необхідні кошти; обґрунтовані та збалансовані витрати бюджету)

Якщо вашу заявку схвалено – вам потрібно залучити кошти від громадян на свій проект на «Спільнокошті» (партнерській платформі нашої програми) або іншому краудфандінговому веб-сайті.

Термін підготовки та проведення кампанії – не більше 6 місяців від надсилання повідомлення про відбір заявки.

Для допомоги організаціям, які було відібрано на першому етапі, фонд “Відродження” спільно з партнерами організує одноденний практикум з краудфандінгу, який відбудеться на початку квітня у м. Києві.

Якщо краудфандінг завершилася успішно –  Фонд фінансує проект громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандінгу (але не більшій, ніж мета кампанії).

Кошти гранту може бути спрямовано як на виробництво контенту, так і на розвиток медіа, зміцнення його як організації (формування стратегії розвитку, маркетингові дослідження, налагодження бізнес-процесів тощо).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.

Наприклад:

Заявили 80 тис. грн. -> Зібрали 80 тис. грн. -> Отримали + 80 тис. від Фонду

Для участі у першому етапі конкурсу потрібно заповнити аплікаційну форму

Графік проведення конкурсу у 2020 році:

ДАТА ПОДАННЯ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ У ПЕРШОМУ ЕТАПІПОВІДОМЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПОПЕРЕДНЬОГО ВІДБОРУ
12 березня27 березня
15 квітня15 травня

У разі рішення Експертної ради про подальше продовження конкурсу дати нових дедлайнів буде оголошено додатково.