Гранти на збереження історичних пам’яток та культурних об’єктів

Country: Ukraine;

Deadline: 19.10.2020

Web-Site: ua.usembassy.gov

 

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурси “Невеликий грант-2021” та “Великий проєкт-2021” на отримання гранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP). Повна реалізація програм Фонду AFCP залежить від наявності коштів у 2021 фінансовому році.

Програма “Невеликий грант-2021” має на меті збереження пам’яток культури, музейних експонатів чи колекцій, форм виразу традиційної культури.

Програма “Великий проєкт-2021” має на меті збереження історичних будівель та пам’яток, важливих музейних колекцій, визначних археологічних об’єктів, які є доступними для громадськості та охороняються законом в Україні.

Посольський фонд США зі збереження культурної спадщини надає гранти на збереження історичних пам’яток, культурних об‘єктів та форм традиційного вираження у країнах, що розвиваються, по всьому світу. З 2001 року Фонд підтримав понад 1000 проєктів на 74 млн доларів США у більш ніж 125 країнах. Сюди входить і 1,3 млн доларів на підтримку 15 проєктів в Україні, в тому числі на відновлення фасадів Староакадемічного корпусу Києво-Могилянської академії.