Конкурс “Швидка необхідна підтримка”, щоб протистояти COVID-19

Country: Ukraine;

Deadline: 02.11.2020

Web-Site: ednannia.ua

 

Тенденція стрімкого поширення COVID-19 дає підстави громадському сектору бути готовим до чергового посилення карантинних заходів та вимушеного переходу до роботи в умовах більш жорстких карантинних обмежень в будь-який момент. Без доступу до швидкої фінансової підтримки в таких нестабільних та непередбачуваних умовах ОГС можуть опинитися в ситуації вимушеного різкого скорочення програм та послуг, або повного припинення своєї діяльності і наслідки для економіки, вразливих груп населення, громад та поступу у вирішальних питаннях будуть руйнівними.

Цей конкурс грантів має на меті запобігти такому розвитку ситуації і посилити спроможності ОГС попереджати та протистояти викликам, спричиненим пандемією COVID-19 шляхом надання швидкого доступу до ресурсів організаціям, що вже зазнали впливу кризи, викликаної пандемією COVID-19 та опинилися у загрозливому становищі, а також вбачають додаткові загрози у можливому посиленні карантинних обмежень, пов’язаних з COVID-19 в будь-який момент.

ТИПИ ГРАНТІВ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

1 Гранти підтримки ОГС для посилення їх спроможностей адвокатувати та реалізовувати адвокаційні проєкти в умовах пандемії COVID-19.

2 Гранти підтримки ОГС для посилення їх спроможностей надавати послуги (включаючи підтримку ОГС, які працюють з вразливими групами населення) для підвищення стійкості громад перед викликами, пов'язаними з пандемією COVID19.

3 Гранти підтримки об’єднання зусиль ОГС для протидії викликам пов’язаним з пандемією COVID-19.

Можлива сума гранту за цим конкурсом грантів - від 64 000 до 480 000 грн. Середній очікуваний розмір гранту – 224 000 грн

Усі комунікації з грантовими менеджерами ІСАР Єднання учасники конкурсу здійснюють через «робочий кабінет» на сайті ІСАР Єднання, електронною поштою grant@ednannia.ua або за телефоном 044 2010160 (офіс ІСАР Єднання).