"SSC-Научпоп" - газета Science-Community о популярной науке и научном сообществе

Mathematics
Про індекс Гірша без зайвих складнощів

Враховуючи зростання актуальності публікацій, що індексовані сучасними наукометричними базами даних (Scopus, Web of Science), та популярність оцінки наукових досягнень ученого за допомогою різноманітних критеріїв (h-індекс, і10-індекс, імпакт-фактор), надаємо інформацію, що може бути корисною для аспірантів, молодих вчених та науково-педагогічних працівників.

15.09.2017 - 15:40

Education
5 науково-популярних заходів, які варто відвідати у вересні

Вересень традиційно насичений заходами, спрямованими на популяризацію науки, заходами, на яких кожен може почути про науку, спробувати її на дотик, відчути себе співавтором видатних наукових відкриттів та технічних розробок. У сьогоднішньому огляді ми спробуємо розглянути основні події вересня 2017 р. у сфері популярної науки.

21.08.2017 - 17:14

Economics
Подбор персонала по-новому: полезные советы на будущее

Основной тренд на рынке труда остается неизменным: грамотный, профессиональный персонал всегда будет в цене. Другое дело, что его поиск существенно зависит от неурядиц в политике, бизнесе, социальной сфере.

С учетом всех сопутствующих факторов мы попытались просчитать, каким будет подбор персонала в ближайшую пятилетку, какую стратегию лучше выбрать работодателям и рекрутерам и чего ожидать от этого загадочного поколения Z, которое потихоньку начинает заполнять рынок труда.

20.03.2017 - 20:56

Blogs
Бесіда з Ларисою Жеребцовою з нагоди Дня жінок та дівчат у науці

З нагоди Дня жінок та дівчат у науці у м. Дніпро було проведено соціологічне опитування студентів на предмет сприйняття ними жінок-викладачок. В контексті високого рівня професіоналізму, одним із найчастіше згадуваних імен було ім'я Лариси Жеребцової, кандидата історичних наук, доцента кафедри історіографії, джерелознавства та архівознавства Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Сьогодні саме вона стала нашою респонденткою.

11.02.2017 - 21:43

Blogs
Беседа с Екатериной Андрусевич ко Дню женщин и девушек в науке

Сегодня мир отмечает День женщин и девушек в науке. Накануне этого праздника в городе Днепр был проведен социологический опрос среди студентов на предмет их восприятия женщин-преподавательниц.

Одним из часто упоминаемых имен в ответе на вопрос: "Кого из своих преподавательниц вы считаете достойной быть приглашенной на круглый стол по случаю этого праздника?", было имя Екатерины Андрусевич, доцента кафедры селекции и семеноводства Днепропетровского государственного аграрно–экономичного университета. Интервью с Екатериной мы представляем вашему вниманию.

11.02.2017 - 10:21

Blogs
5 можливостей для жінок у сфері ІТ та журналістики

Пропонуємо вашій увазі добірку можливостей для жінок в галузі інформаційних технологій та журналістики. Ця стаття публікується з нагоди наближення Міжнародного Дня жінок та дівчат у науці, який відзначають 11 лютого.

21.01.2017 - 17:13

Blogs
5 можливостей для жінок на здобуття освіти та проведення досліджень в руслі STEM

Пропонуємо вашій увазі добірку можливостей для жінок на здобуття освіти та проведення досліджень у галузі фізико-математичних та природничих наук. Дана стаття публікується в рамках проекту нашого редактора "Жінко, твоє місце... у лабораторії".

17.01.2017 - 23:25

Pages