Проект Європейської Асоціації Університетів UNI-SET Universities.

 

До уваги наукових та освітніх установ, що проводять дослідження з енергоефективності!

Інформуємо, що на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка функціонує Національний контактний пункт програми ЄС "Горизонт 2020" за напрямом "Безпечна, чиста та ефективна енергія".

Головною з функцій діяльності НКП є інформування громадськості щодо перспектив та можливостей участі в проектах ЄС з наукових та інноваційних досліджень в цілому та за визначеним пріоритетним напрямом зокрема.

Відповідно до повідомлення від Головного національного контактного пункту Європейського Союзу за напрямом «Безпечна, чиста та ефективна енергія», розповсюджуємо інформацію про початок другого етапу опитування всесвітньої мережі університетів за проектом UNI-SET Universities. Цей проект координується Європейською Асоціацією Університетів та впроваджується спільно з Левенський католицьким університетом (орг. KU Leuven, Нідерланди) та презентується університетами, що є партнерами KIC InnoEnergy (http://www.kic-innoenergy.com/about/about-kic-innoenergy)

UNI-SET проект є ініціативою EUA платформи університетів за профілем енергетичних досліджень та освіти (EUA-EPUE) з метою створення та подальшого нанесення на Європейський атлас університетів, які спеціалізуються в енергетичних освітніх та наукових заходах. 

Зареєструвати свій університет можна за наступним посиланням.
http://universities.uni-set.eu/Survey/Intro

ПолтНТУ вже долучився до опитування! Чекаємо на Вас!

З повагою,
НКП ПолтНТУ http://2020.pntu.edu.ua 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Comments system Cackle