Вебінар щого Програми Горизонт 2020 за напрямом Дії Марії Кюри

 

В рамках проведення інформаційних днів з поширення інформації щодо рамкової програми Європейського Союзу #Horizon2020, національний контактний пункт #ПолтНТУ та національний контактний пункт #КНУіменіТарасаШевченка запрошують всіх молодих науковців, докторантів, аспірантів та зацікавлених на Вебінар щодо MCSA.

Місце: ПолтНТУ, ауд.318 (м.Полтава, проспект Першотравневий 204)
Дата та час : 02.11.2015, з 14:40-17:00

Програма Дії Марії Склодовської-Кюрі (The Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA)) спрямована на підтримку можливості для розвитку кар'єри в академічних та неакадемічних секторах з метою залучення і підтримки перспективних дослідників в Європі. Акцент ставиться на нових талантах, формуванні навичок для довгострокової кар'єри і пропозиціях з привабливими умовами праці та зайнятості. Також особлива увага приділяється промислово-академічному стажуванню та підготовці докторантів, що забезпечують достатні додаткові вміння для мінливих потреб як суспільних, так і приватних роботодавців.

Очікується, що програма Дії Марії Склодовської-Кюрі профінансує біля 65,000 дослідників у період 2014-2020 років, включаючи 25,000 кандидатів наук. Загальний обсяг фінансування тематичного напрямку Дії Марії Склодовської-Кюрі на весь термін дії програми становить 6,2 млрд. євро.

 

Добавить комментарий

Comments system Cackle