Свежий обзор Конкурсов, Стипендий, Стажировок и Грантов [#3 / Февраль 2021]

Дайджест от www.Science-Community
Конкурсы, Стажировки, Стипендии, Гранты

Выпуск
№ 3 от 03.02.2021

 

Здравствуйте, коллега!

В этом дайджесте - обзор конкурсов, стипендий, грантов и стажировок для ученых и студентов. Возле каждой программы указаны дедлайны подачи заявок.

 

 

Гранты, Стипендии,
Стажировки и Конкурсы
для ученых и студентов

 

Содержание выпуска:

  • Летние школы
  • Стипендии
  • Конкурсы

 

 

 

Летние школы

EU Study Days -2021
дедлайн: 01.03.2021

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, і надає можливість українським студентам та випускникам українських вищих навчальних закладів дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері.

Школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін»
дедлайн: 20.02.2021

Всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку місцевих громад. Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, екологічний або культурно-мистецький проєкт.

 

Стипендии

Програма «Всесвітні студії» (WorldWideStudies)
дедлайн: 15.05.2021

Гранти від Фонду передусім покриватимуть витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента.

The Education for Sustainable Energy Development (ESED) scholarship
дедлайн: 08.03.2021

Стипендия на обучение в любом вузе мира, на магистерский программе, которая имеет отношение к развитию устойчивой энергетики, возобновляемым источникам энергии и/или энергетическому сектору в целом. Размер стипендии 21 000 долл.

Master Mind Scholarship
дедлайн: 03.04.2021

Стипендия на обучение в магистратуре в университетах Бельгии. Размер стипендии 8200 евро.

Monmouth’s Academic Excellence international awards in USA
дедлайн: 01.06.2021

Стипендия на обучение в Monmouth University (США) на уровне бакалаврата для широкого круга специальностей.

International Student Continuation Scholarships in USA
дедлайн: 25.08.2021

Стипендия на обучение на уровне бакалаврата в Oregon State University (США). Для широкого круга специальностей.

UTS International Postgraduate Masters Coursework Commencing Scholarships
дедлайн: 28.02.2021

Стипендия на обучение в магистратуре в Технологическом университете Сиднея (Австралия) на факультете гуманитарных и социальных наук.

International Student Scholarships at University of Western Ontario
дедлайн: 01.03.2021

Частичная стипендия (до 2000 долл.) на обучение на уровне бакалаврата в Университете Западного Онтарио (Канада). Для широкого круга специальностей.

International Presidential Scholarships at Western Illinois University
дедлайн: 15.05.2021

Частичная стипендия (до 3000 долл.) на обучение в Университете Западного Иллиноиса. Для широкого круга специальностей.

Politics, Economics and International Relations Scholarships at University of Reading
дедлайн: 01.03.2021

Стипендия на обучение на уровне магистратуры в области экономических и политических наук в University of Reading (Великобритания).

InterMaths Erasmus Mundus Joint Master Degree international awards
дедлайн: 08.03.2021

Стипендия на двухгодичную магистратуру в 5 университетах Европы в области математики (в рамках программы Erasmus Mundus).

 

Конкурсы

Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge 2021
дедлайн: 08.02.2021

Tommy Hilfiger принимает заявки на участие в конкурсе. цель которого поддержка предприятий, старт-апов и бизнеса, которые разрабатывают решения позитивного социального влияния на моду. Призы - до 200 000 евро.

International Poster Biennale in Warsaw
дедлайн: 15.02.2021

Конкурс постеров в Польше. Главный приз - 20 000 злотых.

Goethe-Institut International Coproduction Fund 2021
дедлайн: 15.04.2021

Целевая группа — профессиональные артисты и коллективы за рубежом и в Германии, которым явно не хватает ресурсов для самостоятельной реализации проекта совместного производства. Сумма запрашиваемого финансирования не должна превышать 25 000 евро.

No Waste Challenge
дедлайн: 01.04.2021

Принимаются новые идеи и дизайн решения, ориентированные на сокращение количества отходов и переосмысление цикла потребления и производства.Финансирование в размере 10 000 евро и индивидуальную программу по развитию проекта до 2022 года.

Конкурс ім. Івана Дубинця
дедлайн: 15.03.2021

До участі з 30 січня до 15 березня 2021 року приймаються малі прозові твори довільного жанру (есей, новела, оповідання, нарис, мемуари тощо). Троє переможців, які отримають найвищу кількість балів від журі, отримають грошовий приз у розмірі 500 гривень і книжкові призи від організаторів конкурсу. Найкращі твори будуть опубліковані на сайті medvyn-povstannia.org.ua.

Конкурс регіональної аналітики від Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва
дедлайн: 19.02.2021

Переможці отримають заохочення та можливість пройти дводенний тренінг з навчання новим методам досліджень і підготовки аналітичних матеріалів.

Гранти Посольства Чехії для громадських організацій
дедлайн: 14.02.2020

Це гранти для громадських організацій, що підтримують демократію в Україні. Ви можете отримати до 1 600 000 гривень на проєкт в одному з цих напрямів:прозорість та доступ до інформації; підтримка прав людини та правозахисників; право на безпечне, здорове та екологічне довкілля.

Гранти на персональні проєкти у сфері соціального підприємництва
дедлайн: 15.02.2021

Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії. Знайдіть ментора з ЄС, візьміть участь у галузевій онлайн-конференції, щоб познайомитися з підприємцями з-за кордону або створіть курс з соціального підприємництва, що допоможе тим, хто тільки починає, налаштувати бізнес-процеси — ми підтримаємо.

Гранти на персональні проєкти у сфері медіа
дедлайн: 14.02.2021

Отримайте диплом школи розслідувальної журналістики, візьміть участь у воркшопі з письменництва, запустіть подкаст з гостями з усієї Європи або спробуйте себе у ролі організатора конференції для обласних медіа з хедлайнером з ЄС.Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії.

Гранти на персональні проєкти у сфері медицини
дедлайн: 15.02.2021

Навчайтеся на онлайн-курсі від європейських практиків або створіть свій курс з лікарями та медсестрами з ЄС у якості лекторів, щоб слухачі дізналися більше про сферу охорони здоров’я за кордоном — ми підтримаємо. Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії.

Розпочато прийом заявок на Національний конкурс "Благодійна Україна-2020"
дедлайн: 01.03.2021

Проведення конкурсу – це можливість усім дотичним до волонтерства та благодійності фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проекти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи.

 

 

Над выпуском работали Валерия Лавренко, Евгений Мележик

Будем рады Вашим отзывам и пожеланиям на digest@science-community.org
С уважением, руководитель проекта Мележик Евгений

Вы получили это письмо, так как подписались на рассылку конференций, грантов и вакансий на сайте www.Science-Community.org. Вы можете отписаться от рассылки в любой момент.

 

Добавить комментарий

Comments provided by Cackle