Всесвітні студії (WorldWideStudies)

Страна: Украина;

Дедлайн: 15.05.2016

Тип гранта: Конкурсы; Стипендии;

Веб-сайт: worldwidestudies.org

Область наук: Общенаучные;

 

Всесвітні студії (WorldWideStudies) — освітня програма Фонду Віктора Пінчука, спрямована на формування нового покоління української професійної еліти. 

Проект Всесвітні студії (WorldWideStudies) пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню за наступними спеціальностями:

 1. Аграрні науки
 2. Екологія та охорона навколишнього середовища
 3. Публічне право
 4. Державне управління
 5. Альтернативна енергетика
 6. Аерокосмічна інженерія

  Стипендія програми «Всесвітні студії» покриває до 60% від усієї вартості навчання на магістерських програмах за кордоном. Додаткове фінансування студенти мають знаходити самостійно – чи то шляхом особистих заощаджень, чи за допомогою інших стипендій.

  Наступні партнери Фонду Віктора Пінчука підписали з нами угоду про регулярне додаткове фінансування переможців програми «Всесвітні студії». Студенти, прийняті на магістерські програми до університетів-партнерів програми та відібрані журі «Всесвітніх студій», отримують повне покриття свого навчання за кордоном.

  Програма «Всесвітні студії» співпрацює з Cambridge Commonwealth, European & International Trust з метою спільного фінансування аплікантів, прийнятих на магістерські програми за профільними спеціальностями до Університету Кембриджа, через стипендію WorldWideStudies Cambridge Scholarship.

  З 2011 року Фонд Віктора Пінчука та Center for International Legal Education при Університеті Пітсбурга (США) спільно покривають повну вартість навчання відібраних студентів з України на правовому факультеті Університету Пітсбурга - University of Pittsburgh School of Law. Прийняті до навчання студенти подають заявки на фінансування через програму «Всесвітні студії».

  Програма «Всесвітні студії» підписала угоду з факультетом сільського господарства, продовольства та навколишнього середовища Єврейського університету міста Єрусалим (Ізраїль) з метою забезпечити повні стипендії аплікантам з України, які мають на меті вивчати сільське господарство в цьому Університеті. Британська організація the British Friends of the Hebrew University взяла на себе фінансові зобов’язання щодо часткового фінансування відібраних нами українців.