Гранты и Конкурсы на 2020 год

81 грантов и конкурсов с открытой подачей заявок. Гранты и конкурсы позволят вам привлечь средства на финансирование ваших исследований, получить деньги для поездки на летнюю школу или зарубежную конференцию, или награды за вашу конкурсную работу. Поданы возможности многих типов, от чисто социальных и бизнесовых, до чисто научных. Рекомендуем мониторить новые гранты и конкурсы регулярно, так как подготовка конкурсной заявки обычно занимает немало времени.

 

Латвия
подача заявок до:
08.04.2020
Бакалаврские стипендии на обучение в области экономики и предпринимательства в Риге.
«Стипендії» — програма, покликана підтримати митців та культурних операторів України, студентів культурно-мистецьких та креативних спеціальностей в розрізі: фінансування поїздок з метою навчання, стажування, участі у резиденціях, виставкових проектах, конференціях, форумах, проведення досліджень за кордоном та в межах України. Бюджет програми на 2020 рік – 800 тис. грн.Мінімальна сума стипендії: 20 тис. грн.Максимальна сума стипендії (не може бути збільшена): 100 тис. грн.
Цим конкурсом ми прагнемо підтримати нові стартапи та зміцнити діючі соціальні підприємства, популяризувати соціальне підприємництво та створити позитивну практику залучення соціальними підприємствами коштів спільноти. Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.
Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян, створення нових можливостей підтримки для медіа. Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.
Австрия
подача заявок до:
15.04.2020
Ця програма – ключ до найстарішого європейського освітнього форуму, який у 2020 році святкує своє 75-річчя та відбудеться з 19 серпня по 4 вересня, традиційно, у селищі Альпбах, Тіроль, Австрія. Стипендія покриває:a) внесок учасника (EUR 1600,00) b) оплату проживання (EUR 30,00 per day) c) туристичний внесок (EUR 17,00 per day) d) покриття витрат на подорож.
Ця програма спрямована на залучення провідних міжнародних науковців для спільних досліджень в Україні. Фінансування буде надаватися для створення та роботи міжнародних робочих груп ("центрів передових досліджень"), які будуть очолюватися провідним міжнародним дослідником та виконуватимуть сучасні дослідження та розробки в Україні.
Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства в краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота» у 2020 році. Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.
Польша
подача заявок до:
15.04.2020
Летняя школа в области публичной истории во Вроцлаве.
Грузия
подача заявок до:
16.04.2020
Летний молодежный лагерь, направленный на формирование взаимопонимания и культурный обмен, в Грузии.
До участі в Школі-семінарі та Конкурсі запрошуються молоді науковці (студенти, аспіранти та науковці віком до 35-ти років). В рамках Школи-семінару відбуватиметься конкурс на здобуття індивідуальних премій за кращі наукові роботи та виступи.За матеріалами Школи-семінару видається збірка тез доповідей.
Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для студентів ЗВО України освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»/«магістр» будь-якої спеціальності. Автори кращих робіт отримають дипломи та грошові премії: 5000 грн за перше місце, за друге і третє – 3000 грн та 2000 грн відповідно.
Германия
подача заявок до:
20.04.2020
Проект украинско-немецких молодежных встреч на тему культуры и памяти.
Великобритания
подача заявок до:
20.04.2020
Стипендия на обучение в аспирантуре в области математики, компьютерных наук и инженерии в Университете Лондона.
Европа
подача заявок до:
21.04.2020
Премия в размере 100 000 евро для молодых женщин-инноваторов от Еврокомиссии.
Фокус поданих пропозицій має бути спрямований насамперед на інформаційні кампанії в різних регіонах України, розбудову співпраці між організаціями та місцевими громадами, підтримку вразливих груп населення та забезпечення медичних працівників необхідними захисними наборами. Розмір гранту: до 300 000 гривень.
Великобритания
подача заявок до:
24.04.2020
Магистрская стипендия на обучение в области филологии в Эдинбургском Университете (Шотландия).
Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ та підприємств обох країн. Фінансування виділяється на 2 роки – на кожен рік окремо. З виконавцями щороку укладають відповідні договори на виконання проєктів.
Украина
подача заявок до:
30.04.2020
Грант може надаватись неприбутковим організаціям, які проводять навчання для вразливих груп населення, жінок, ветеранів АТО та молоді для удосконалення навичок з встановлення та/або обслуговування обладнання, що використовується у секторі відновлюваної енергетики.  Суми грантів від 10 000 до 300 000 доларів США у гривневому еквіваленті.
Европа
подача заявок до:
30.04.2020
Программа InterActions поддерживает обмен опытом и налаживание партнерских связей между гражданскими инициативами, НКО, медиа, социальным бизнесом и аналитическими центрами в Восточной Европе и Центральной Азии.
Австралия
подача заявок до:
30.04.2020
Стипендия на обучение в Техническом университете Сиднея (Австралия).
Украина
подача заявок до:
30.04.2020
Суми грантів від 10 000 до 300 000 доларів США у гривневому еквіваленті. ESP залишає за собою право фінансувати запропоновані проекти повністю або частково.

Страницы