Летние школы, зимние школы (2017-2018)

В данном разделе представлен список летних и зимних научных школ, за 2009-2017 года, всего 500 грантов.

 

 

United Kingdom
подача заявок до:
08.01.2018
Culture Bridges надає гранти для українських фахівців у сфері культури для поїздок до країн ЄС (і навпаки) на період від одного до чотирьох тижнів для відвідання конференцій, мережевих подій, фахових форумів, дотичних до сфери культури та/або креативних індустрій, а також для робочого стажування в культурних/креативних організаціях у країнах ЄС.
Germany
подача заявок до:
15.02.2018
Метою програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» є інтенсифікувати відносини з Україною, надати підтримку молодим людям з Німеччини та України, з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами.
8-недельная летняя школа для студентов бакалаврата в области физики и химии в Израиле. Организаторы обеспечивают проживание в общежитии. Также каждый студент будет получать стипендию размером в 500 шекелей в неделю.
Фонд Егора Гайдара совместно с Комитетом гражданских инициатив и Центром стратегических разработок приглашает принять участие в традиционной Зимней дискуссионной школе GAIDPARK-2018 в Санкт-Петербурге, посвященной теме: «Кто я? Проблемы идентичности в России».
Russian Federation
подача заявок до:
20.12.2017
К участию приглашаются студенты старших курсов бакалавриата и специалитета, а также выпускники вузов. Участие в Зимних школах бесплатное. НИУ ВШЭ оплачивает расходы на образовательную и культурную программу, проживание и питание участников.
Ukraine
подача заявок до:
14.12.2017
До участі у конкурсі запрошуються представники громадських організацій, які опікуються потребами ВПО, журналісти друкованих видань, онлайн-ресурсів, теле- та радіокомпаній, а також незалежні блогери-початківці.Витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням та транспортом, будуть відшкодовані проектом за умови 100% відвідування занять протягом всіх чотирьох робочих днів.
Russian Federation
подача заявок до:
10.12.2017
Зимняя школа состоится 29 января – 3 февраля 2018 г. в подмосковном отеле “Планерное”. К участию в Зимней школе приглашаются студенты, аспиранты и молодые преподаватели (до 35 лет включительно).Программа Школы включает мини-курсы.
Ukraine
подача заявок до:
20.11.2017
Курс включатиме понад 20 лекцій, інтерактивних дискусій та практичних завдань від тренерів у таких сферах: сучасне лідерство, інструменти комунікації та діалогу з владою, вплив та захист інтересів місцевої громади, проектний менеджмент.
Участь в Єврошколах є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст, набір яких відбуватиметься на конкурсній основі.
Участь в Єврошколах є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст, набір яких відбуватиметься на конкурсній основі.
Весенняя школа “Период глобальных революций. От середины 1900-х гг. до середины 1920-х” в Германии.
Тревел-грант на участь у конференції з обміну досвідом між німецькими та українськими громадськими організаціями.
France
подача заявок до:
01.03.2018
Недельная стажировка в компании Air Liquide в Париже.
Участь у навчальній програмі є безкоштовною. Учасники самостійно покривають витрати на проживання та проїзд.
United Kingdom
подача заявок до:
01.04.2018
Стипендии на прохождение летних школ в King’s College London для студентов бакалаврата.

Страницы