Список грантов, конкурсов и стипендий Казахстана

В данном разделе представлены гранты Казахстана и конкурсы Казахстана всех видов и типов. В списке собрано 11 конкурсов, грантов и стипендий Казахстана за 2019 и более ранние года. Гранты и конкурсы расположены в порядке их добавления на сайт.

 

 

Українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. В межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 - для магістрів, 10 - для докторів філософії.
Уряд Казахстану виділив 40 стипендій для українців на 2019/2020 навчальний рік. Вони надані відповідно до Угоди про співпрацю в галузі освіти і науки між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан. Навчання проходитиме на рівні бакалавра (30 стипендій) та магістра (10 стипендій).
Уряд Республіки Казахстан в рамках Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки виділяє в 2017-2018 навчальному році 40 стипендій для навчання громадян України у вищих навчальних закладах Республіки Казахстан за програмами бакалаврату – 30, магістратури – 10. Вибір навчального закладу і спеціальності залишаються за кандидатами.
Уряд Казахстану, в межах двосторонньої Угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан, виділив 40 стипендій на навчання у вищих навчальних закладах для українців. Розподіл стипендій йтиме на такі рівні: бакалавр - 30 місць, магістр - 10 місць.
«Транскордонна журналістика» допоможе журналістам-початківцям поліпшити навички в висвітленні міжнародних подій, а також встановити професійні контакти з колегами з інших країн.
Магистратура в отрасли политологии и международных отношений в Казахстане.
Казахстан
подача заявок до:
15.07.2014
Армения
подача заявок до:
12.04.2012