Список грантов, конкурсов и стипендий Польши

В данном разделе представлены гранты Польши и конкурсы Польши всех видов и типов. В списке собрано 128 конкурсов, грантов и стипендий Польши за 2018 и более ранние года. Гранты и конкурсы расположены в порядке их добавления на сайт.

 

 

Польша
подача заявок до:
18.07.2018
В Программе Study Tours to Poland могут принять участие успешные студенты вузов, активно участвующие в общественной жизни. Организатор берет на себя все расходы по проживанию и питанию на территории Польши во время визита.
Стипендия на окончание магистратуры в области социально-гуманитарных наук в Польше.
«Thesaurus Poloniae» — це тримісячна стипендійна програма Міністра культури й національної спадщини Польщі. Відібрані учасники програми отримуватимуть щомісячну стипендію (3500 злотих, тобто приблизно 770 євро, для програми «Senior» та 2500 злотих, приблизно 550 євро, для програми «Junior») і разовий грант, який виплачується з першою стипендією, на придбання книг і навчальних посібників (1500 злотих, приблизно 330 євро).
Польша
подача заявок до:
11.05.2018
Дослідницький центр Думки Івана Павла ІІ у Варшаві у партнерстві з Українським католицьким університетом оголошують набір на ARS VIVENDI CENTRAL EUROPEAN SUMMER SCHOOL, яка пройде 23 липня - 1 серпня 2018 року в Польщі. Для українських студентів є можливість отримати стипендії, які покриють витрати на проживання і харчування.
Один проект може тривати не менше 5 та не більше 10 днів, не враховуючи дні приїзду і від'їзду учасників підготовчого етапу та підготовчого візиту реалізації проекту. Участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю. Кількість учасників проекту повинна становити 10 – 40 осіб, у тому числі супроводжуючі чи керівники групи.
Польша
подача заявок до:
31.03.2018
Вышеградская летняя школа в области культурной дипломатии в Кракове.
Польша
подача заявок до:
13.04.2018
Грант для молодых ученых на проведение исследований в области права, политологии и истории в Польше.
Згідно з Протоколом до Угоди про наукове співробітництво між Польською академією наук (ПАН) і Національною академією наук (НАН) України на 2018 – 2020 роки у поточному році ПАН прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих вчених установ НАН України (до 35 років) для проходження стажування з усіх галузей наук.
Польша
подача заявок до:
01.03.2018
70 стипендий для стажировки молодых ученых в вузах Польши.
Польша
подача заявок до:
29.01.2018
Польсько-американський фонд свободи, фонд «Боруссія» та фундація «Лідери змін» запрошують активних студентів із Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації взяти участь у програмі Study Tours to Poland (STP).
Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту, які зацікавлені в розвитку демократії, економіки та громадянського суспільства у своїх країнах і регіонах. Реалізація програми відбувається в рамках двосеместрового навчання в одному з п’яти вищих навчальних закладів Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін) та 2–4-тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.
Польша
подача заявок до:
14.01.2018
Целью проекта является показать участникам развитие Польши с момента падения коммунизма до превращения в полноценную европейскую страну. Программа учебного визита длится 11 дней в группе из 12-15 участников, а встречи проходят непосредственно в офисах организаций, которые приглашают к себе участников, что дает возможность не только пообщаться с работниками и задать множество интересующих вопросов, но и увидеть собственными глазами, чем они занимаются и как происходит их деятельность.
Польша
подача заявок до:
15.01.2018
Східна зимова школа призначена для студентів останніх курсів гуманітарних спеціальностей, котрі пишуть магістерські (дипломні) роботи в галузі історії та сучасності Центральної та Східної Європи. Заняття проводитимуться у Варшаві та Вроцлаві з 28 лютого до 14 березня 2018 р.
Польша
подача заявок до:
20.11.2017
У рамках проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду.
Польша
подача заявок до:
29.10.2017
З 3-го по 10-те грудня 2017р. у замку Войновіце (Польща) проходитиме IV Школа ім. Богдана Осадчука. Цьогорічна школа буде присвячена темі пост-правди, яку розглядатимуть з мультидисциплінарної перспективи. Під час лекцій та воркшопів учасниці та учасники зможуть подискутувати зі знаними інтелектуалками та інтелектуалами.

Страницы