Список грантов, конкурсов и стипендий Польши

В данном разделе представлены гранты Польши и конкурсы Польши всех видов и типов. В списке собрано 137 конкурсов, грантов и стипендий Польши за 2019 и более ранние года. Гранты и конкурсы расположены в порядке их добавления на сайт.

 

 

Польша
подача заявок до:
31.01.2019
STP – это полторы недели интенсивной познавательной программы в международной группе единомышленников, во время которой участникам предоставляется возможность получить новые знания и умения, познакомиться с интересными людьми, посетить развивающие мероприятия.
Волонтер буде працювати головним чином на «Станції «Культури». «Станція «Культура» – це головна бібліотека та сучасний культурний центр.
Учасники отримають: квитки на дорогу до міста, де буде відбуватися проект та назад по його завершенню;безкоштовну річну візу; страховку; житло; гроші на харчування та кишенькові у розмірі від 800 злотих; оплачувану відпустку;мовні курси.
Польша
подача заявок до:
15.01.2019
Аспирантура в области наноэлектроники в Польше.
Цель программы заключается в предоставлении ученым провести собственные исследования на польских университетax и других научных учреждениях. Стипендии присуждаются на реализацию научных исследований в областях гуманитарных и социальных наук.
Польша
подача заявок до:
23.11.2018
Набор участников для тренинга в сфере работы с молодежью (Польша).
Проект передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів.
Польша
подача заявок до:
13.08.2018
ІСАР «Єднання» в партнерстві з Академією розвитку філантропії Польщі запрошують українські неурядові організації (НУО) до участі в Літній Школі Програми «Дій Локально», яка пройде у Варшаві з 17 по 21 вересня 2018 року.
Западный институт (Польша) принимает заявки на предоставление стипендии для проведения исследований в области истории Польши в 1939 — 1945 гг.
Польша
подача заявок до:
18.07.2018
В Программе Study Tours to Poland могут принять участие успешные студенты вузов, активно участвующие в общественной жизни. Организатор берет на себя все расходы по проживанию и питанию на территории Польши во время визита.
Стипендия на окончание магистратуры в области социально-гуманитарных наук в Польше.
«Thesaurus Poloniae» — це тримісячна стипендійна програма Міністра культури й національної спадщини Польщі. Відібрані учасники програми отримуватимуть щомісячну стипендію (3500 злотих, тобто приблизно 770 євро, для програми «Senior» та 2500 злотих, приблизно 550 євро, для програми «Junior») і разовий грант, який виплачується з першою стипендією, на придбання книг і навчальних посібників (1500 злотих, приблизно 330 євро).
Польша
подача заявок до:
11.05.2018
Дослідницький центр Думки Івана Павла ІІ у Варшаві у партнерстві з Українським католицьким університетом оголошують набір на ARS VIVENDI CENTRAL EUROPEAN SUMMER SCHOOL, яка пройде 23 липня - 1 серпня 2018 року в Польщі. Для українських студентів є можливість отримати стипендії, які покриють витрати на проживання і харчування.
Один проект може тривати не менше 5 та не більше 10 днів, не враховуючи дні приїзду і від'їзду учасників підготовчого етапу та підготовчого візиту реалізації проекту. Участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю. Кількість учасників проекту повинна становити 10 – 40 осіб, у тому числі супроводжуючі чи керівники групи.
Польша
подача заявок до:
31.03.2018
Вышеградская летняя школа в области культурной дипломатии в Кракове.

Страницы