Список грантов, конкурсов и стипендий Польши

В данном разделе представлены гранты Польши и конкурсы Польши всех видов и типов. В списке собрано 120 конкурсов, грантов и стипендий Польши за 2018 и более ранние года. Гранты и конкурсы расположены в порядке их добавления на сайт.

 

 

Польша
подача заявок до:
29.01.2018
Польсько-американський фонд свободи, фонд «Боруссія» та фундація «Лідери змін» запрошують активних студентів із Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації взяти участь у програмі Study Tours to Poland (STP).
Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту, які зацікавлені в розвитку демократії, економіки та громадянського суспільства у своїх країнах і регіонах. Реалізація програми відбувається в рамках двосеместрового навчання в одному з п’яти вищих навчальних закладів Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін) та 2–4-тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.
Польша
подача заявок до:
14.01.2018
Целью проекта является показать участникам развитие Польши с момента падения коммунизма до превращения в полноценную европейскую страну. Программа учебного визита длится 11 дней в группе из 12-15 участников, а встречи проходят непосредственно в офисах организаций, которые приглашают к себе участников, что дает возможность не только пообщаться с работниками и задать множество интересующих вопросов, но и увидеть собственными глазами, чем они занимаются и как происходит их деятельность.
Польша
подача заявок до:
15.01.2018
Східна зимова школа призначена для студентів останніх курсів гуманітарних спеціальностей, котрі пишуть магістерські (дипломні) роботи в галузі історії та сучасності Центральної та Східної Європи. Заняття проводитимуться у Варшаві та Вроцлаві з 28 лютого до 14 березня 2018 р.
Польша
подача заявок до:
20.11.2017
У рамках проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду.
Польша
подача заявок до:
29.10.2017
З 3-го по 10-те грудня 2017р. у замку Войновіце (Польща) проходитиме IV Школа ім. Богдана Осадчука. Цьогорічна школа буде присвячена темі пост-правди, яку розглядатимуть з мультидисциплінарної перспективи. Під час лекцій та воркшопів учасниці та учасники зможуть подискутувати зі знаними інтелектуалками та інтелектуалами.
Польша
подача заявок до:
31.10.2017
Аспирантура в области технических наук в Польше.
Підготовка двох груп академічних лідерів, що передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів.
Переможець конкурсу у категорії «Найкраща публікація, що популяризує історію Польщі іноземною мовою»отримає нагороду у розмірі 10 тисяч євро.
Польша
подача заявок до:
15.08.2017
1-12 жовтня 2017 року буде проводитися Перша міжнародна школа «Польща та Центрально-Східна Європа 2017». До участі запрошуються науковці соціальних галузей, історики, журналісти, соціальні активісти.
Українсько-польський проект з питань медіаграмотності для школярів.
Польша
подача заявок до:
07.08.2017
З 30 серпня по 8 вересня відбудеться польсько-німецько-український молодіжний обмін у м. Вроцлав (Польща).Тема обміну - екологічний спосіб життя та рециклінг.
Польша
подача заявок до:
24.07.2017
Інститут Східних Студій Варшавського університету (Республіка Польща) та Національний університет «Острозька академія» (Україна) надають талановитим студентам можливість навчатися на спільній дворічній магістерській програмі з політології – «Східні студії».
Міжнародна школа для молодих журналістів з регіональних ЗМІ
Польша
подача заявок до:
15.10.2017
Програма «Gaude Polonia» призначена для молодих митців і перекладачів польської літератури з країн Центрально-Східної Європи.

Страницы