Список грантов, конкурсов и стипендий Словакии

В данном разделе представлены гранты Словакии и конкурсы Словакии всех видов и типов. В списке собрано 26 конкурсов, грантов и стипендий Словакии за 2019 и более ранние года. Гранты и конкурсы расположены в порядке их добавления на сайт.

 

 

Українських студентів, аспірантів, викладачів вишів та дослідників запрошують пройти навчання, дослідницьке або лекційне стажування у Словаччині.
Словакия
подача заявок до:
04.06.2019
Грантовая позиция для постдокторантов в области химии. В задачи будет входить разработка методов получения термически и химически стабильных узкополосных перовскитов (ВИС-НИР спектрального диапазона).
Українських студентів, аспірантів та викладачів запрошують на навчання або стажування у словацьких вишах. Така можливість надається відповідно до Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки.
Українським студентам пропонують пройти односеместрове навчання на філософському факультеті Університету ім. Коменського (м. Братислава, Словаччина). Пропозиція зацікавить тих, хто вивчає словацьку мову і культуру за навчальною програмою словакістика. Навчання проходитиме у літньому семестрі 2018/2019 академічного року.
Словакия
подача заявок до:
14.05.2018
Літня Програма Мистецької Резиденції Імені Назарія Войтовича у Кошице (Словаччина).
Уряд Словаччини виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.
Летний семинар в Словакии по вопросам безопасности Центральной Европы в гибридном мире.
Словакия
подача заявок до:
15.04.2017
Стипендия на получение магистратуры в Словакии.
Стипендія призначена для студентів лекторатів словацької мови і культури на 2016-2017 рік. Сума стипендії складає 280-330 євро щомісяця.
Словакия
подача заявок до:
30.04.2016
Словакия
подача заявок до:
31.03.2014
Словакия
подача заявок до:
31.01.2014

Страницы