Список грантов, конкурсов и стипендий Словакии

В данном разделе представлены гранты Словакии и конкурсы Словакии всех видов и типов. В списке собрано 32 конкурсов, грантов и стипендий Словакии за 2021 и более ранние года. Гранты и конкурсы расположены в порядке их добавления на сайт.

 

 

Словакия
подача заявок до:
21.06.2021
Проєктна пропозиція має бути розрахована на 2 роки. Фінансування виділяється на кожен рік окремо. Міністерство фінансує витрати українських науковців під час візиту до Словацької Республіки, а саме: витрати на проїзд, проживання, добові, візу за необхідності та медичне страхування. Фінансова підтримка включає також заробітну плату українських учасників науково-дослідного проєкту.
У межах Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки оголошено новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2020/2021 академічного року.
Українці можуть здобути освіту в закладах вищої освіти Словаччини - для цього є 2 стипендії для навчання на рівні бакалавра/магістра та 1 стипендія для навчання за докторантською програмою. Планується, що воно проходитиме у 2020/2021 навчальному році.
Словакия
подача заявок до:
30.05.2020
Аспирантские стипендии в области неорганической химии в Словакии.
Українських студентів, які вивчають словацьку мову і культуру, запрошують на односеместрове навчання до словацького вишу. Воно проходитиме за навчальною програмою “Словакістика” під час літнього семестру в 2019-2020 академічному році.  
Можливість насамперед для eчителів та керівників шкільної освіти (директорів, завучів) з малих і середніх міст (крім обласних центрів). Перевага надається школам в об’єднаних громадах та т. зв. «опорним школам». Тижневий навчальний тур до Словаччини; провідна тема — децентралізація освіти.
Українських студентів, аспірантів, викладачів вишів та дослідників запрошують пройти навчання, дослідницьке або лекційне стажування у Словаччині.
Словакия
подача заявок до:
04.06.2019
Грантовая позиция для постдокторантов в области химии. В задачи будет входить разработка методов получения термически и химически стабильных узкополосных перовскитов (ВИС-НИР спектрального диапазона).
Українських студентів, аспірантів та викладачів запрошують на навчання або стажування у словацьких вишах. Така можливість надається відповідно до Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки.
Українським студентам пропонують пройти односеместрове навчання на філософському факультеті Університету ім. Коменського (м. Братислава, Словаччина). Пропозиція зацікавить тих, хто вивчає словацьку мову і культуру за навчальною програмою словакістика. Навчання проходитиме у літньому семестрі 2018/2019 академічного року.
Словакия
подача заявок до:
14.05.2018
Літня Програма Мистецької Резиденції Імені Назарія Войтовича у Кошице (Словаччина).
Уряд Словаччини виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.
Летний семинар в Словакии по вопросам безопасности Центральной Европы в гибридном мире.
Словакия
подача заявок до:
15.04.2017
Стипендия на получение магистратуры в Словакии.
Стипендія призначена для студентів лекторатів словацької мови і культури на 2016-2017 рік. Сума стипендії складає 280-330 євро щомісяця.
Словакия
подача заявок до:
30.04.2016
Словакия
подача заявок до:
31.03.2014
Словакия
подача заявок до:
31.01.2014

Страницы