Список грантов, конкурсов и стипендий Украины

В данном разделе представлены гранты Украины и конкурсы Украины всех видов и типов. В списке собрано 837 конкурсов, грантов и стипендий Украины за 2018 и более ранние года. Гранты и конкурсы расположены в порядке их добавления на сайт.

 

 

Фундація «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння інтернет-видання Детектор медіа запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакція провідних медіа.
Украина
подача заявок до:
31.03.2018
Команда вчителів, яка представить найкращу розробку проекту чи проектну документацію отримає можливість поїхати до Німеччини з метою познайомитися з інноваційними закладами та формами роботи в рамках шкільної освіти Німеччини. Команди, які посядуть 2 та 3 призові місця, отримають цінні призи. Десять найкращих наборів проектної документації представлять в червні 2018 року на Освітньому конгресі.
Украина
подача заявок до:
01.06.2018
Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків.
Украина
подача заявок до:
28.01.2018
Це тримісячна програма, спрямована на профорієнтацію студентів 2-4 курсів. Ми створюємо умови, аби дати молодим людям змогу відчути на собі усі етапи працевлаштування: від проходження співбесіди до отримання рекомендацій для наступного місця роботи.
Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри.
Пропонуємо висвітлити питання толерантності в українському суспільстві мовою мистецтва. За підсумками проекту будуть визначені переможці, які отримають грошову винагороду в розмірі 5000️️ гривень, призи від Міжнародного центру перспективних досліджень та Програми розвитку ООН в Україні.
Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом календарного року, що передує її присудженню.Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.
Украина
подача заявок до:
15.02.2018
GoCamp – це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов.
Украина
подача заявок до:
30.01.2018
Максимальний розмір ґранту складає 1 000 кан. дол. (орієнтовно 20 000 грн.)
Десять найкращих фіналістів олімпіади отримають від організаторів суперпризи – електронну книгу PocketBook 614 Basic 3 Black (PB614-2-ECIS)
Украина
подача заявок до:
25.01.2018
І місце – 10 000 грн, ІІ місце – 7 000 грн, ІІІ місце – 5 000 грн.
Сума гранту за проект (серія матеріалів) може становити до $1000.
Украина
подача заявок до:
19.01.2018
Головною метою проекту є посилення голосу внутрішньо переміщених жінок на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа ресурсах. Витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням та транспортом, будуть відшкодовані проектом за умови 100% відвідування занять протягом всіх чотирьох робочих днів.
Украина
подача заявок до:
29.01.2018
Програма надає гранти до 8000 євро для українських культурних інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України на реалізацію спільних культурних і мистецьких проектів.
Під час навчання в УШПС у 2018 році відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох подіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Одеса, Львів) та Щорічна Конференція УШПС (Київ). Найбільш активні та вмотивовані слухачі групи будуть відібрані до участі у Всесвітньому Форумі за Демократію у Раді Європи (Страсбург, Франція).

Страницы