Гранты для студентов за 2022 год

отечественных и зарубежных грантов для студентов. Гранты для студентов позволяют получить награду за ваши академические достижения, профинансировать ваше участие в летней или зимней школе, получить оплачиваемую стажировку за границей, или поучаствовать в крутом тренинге. Отличительной особенностью грантов для студентов является простота в заполнении грантовой заявки, на которую, как правило, уходит от нескольких часов до нескольких дней.

 

 

Европа
подача заявок до:
28.11.2021
Украина
подача заявок до:
04.08.2021
Школа Волонтерства — це національна навчальна програма для всіх, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста.
Це шанс продовжити освіту за архітектурною спеціальністю в німецькому університеті. Ви можете вступити до магістратури, аспірантури або пройти додатковий курс без отримання ступеня. Програма забезпечить щомісячну стипендію розміром 861 євро, кошти на проїзд туди й назад, страхування та навчальні матеріали.
Мальта
подача заявок до:
24.08.2021
Магистрские исследовательские и аспирантские стипендии от Университета Мальты. Для широкого круга специальностей.
Германия
подача заявок до:
01.06.2021
Университет Hertie School of Governance (Берлин, Германия) предлагает стипендию на обучение по программе "магистр публичного администрирования".
Запрошуємо дітей з усіх куточків України у космічну подорож у табір європейської молоді.Тримаємо курс на всесвіт толерантності, де на нас чекає незвідана планета, яку ми облаштуємо як захочемо. Наш літальний апарат — спеціальна онлайн-платформа.
США
подача заявок до:
01.06.2021
Стипендия на обучение в Monmouth University (США) на уровне бакалаврата для широкого круга специальностей.
Канада
подача заявок до:
31.03.2021
Стипендия на обучение на уровне бакалаврата в Университете Ванкувера (Канада). Для широкого круга специальностей.
Campaign booster – двотижнева програма інтенсивного опрацювання і розвитку вашої громадянської кампанії. Це унікальний формат, завдяки якому представники громадських організацій та активістських груп отримають аналіз і супровід експертів / менторів для підвищення ефективності / апгрейду своїх кампаній.
Variety of countries
подача заявок до:
28.11.2020
Великобритания
подача заявок до:
03.11.2020
Стипендия на обучение в магистратуре в Великобритании для молодых лидеров.
Украина
подача заявок до:
10.09.2020
Завдання нашої триденної ініціативи – зробити голос жінки «гучнішим», а саме прокачати учасниць у навичках роботи в соціальних мережах і публічних виступах.Усі витрати, пов'язані з навчанням, покриваються організаторами, витрати на проїзд — ваш власний ВНЕСОК для участі в тренінгу.
Міжнародна молодіжна програма для молоді з Польщі, Німеччини та України. Через дослідження родинної історії учасники мають можливість поглибити знання та розуміння періоду 1933-1945 років, сформованого значною мірою під впливом націонал-соціалізму, сталінізму та Другої світової війни.
Програма дозволить безпечно зануритися у стартап світ, прокачати свою ідею та підготуватися до перших інвестицій. Через 10 тижнів у вас буде чіткий план поетапної роботи над стартапом, концептуальна документація, презентація і пітч продукту для інвесторів.
Украина
подача заявок до:
05.08.2020
Инкубационная программа развития стартапов в сфере юриспруденции.
Швейцария
подача заявок до:
30.06.2020
Резиденция в Швейцарии для художников. Размер стипендии 1500 франков в месяц.
Европа
подача заявок до:
15.07.2020
Конкурс "Культурное разнообразие в Восточной Европе". Премия присуждается за лучшие медиа-проекты и фильмы, онлайн-проекты, которые касаются миграции, интеграции, этнического и культурного разнообразия.
Великобритания
подача заявок до:
19.06.2020
Стипендия для женщин на получение бакалаврского образования в области инженерии в Aston University (Великобритания).
Відповідаючи на глобальні виклики пандемії COVID-19, 19 березня 2020 року Міжнародний фонд “Відродження” оголосив постійно діючий Конкурс “Людяність і взаємодопомога”. Максимальна сума гранту збільшилась з 50 тисяч гривень до 200 тисяч гривень. Середня сума гранту буде в межах 100-120 тисяч гривень.
США
подача заявок до:
01.05.2020
Программа поддержки студентов на уровне балалаврата от Университета Айовы (США). Размер стипендии - 1000 долл. в год.
Европа
подача заявок до:
31.05.2020

Страницы