Гранты для молодых ученых на 2020 год

отечественных и зарубежных грантов для молодых ученых. Зарубежные гранты для молодых ученых (они же – гранты для пост-доков) позволяют недавно защитившемуся кандидату наук устроиться на работу в зарубежном исследовательском учреждении. Обычно длительность таких грантов составляет 3-4 года. Внутренние гранты для молодых ученых представлены различными премиями, грантами Президента, Кабмина и им подобным.

 

 

Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо. Рішення щодо продовження фінансування у наступному році приймається після розгляду звіту за попередній рік виконання проєкту.
Програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу.
Венгрия
подача заявок до:
30.11.2020
Стипендии на обучение на уровне бакалаврата, магистратуры и аспирантуры в Metropolitan University (Венгрия, Будапешт). Размер стипендии 1000 евро в год.
Австрия
подача заявок до:
20.08.2020
Резиденция для музейщиков и кураторов выставочных проектов в Вене.
Нидерланды
подача заявок до:
24.07.2020
Трехнедельная художественно-исследовательская резиденция в Нидерландах. Размер стипендии - до 2500 евро.
Украина
подача заявок до:
31.07.2020
Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото позмагаються на міжнародному рівні. Подавати знімки можуть усі охочі.
Чехия
подача заявок до:
11.08.2020
Стажировка в Чехии в области журналистики от Радио Свобода с 4 января по 30 июля 2021 г.
Германия
подача заявок до:
06.07.2020
Летняя школа во Франкфурте-на-Одере, посвященная вопросам миграций.
До участі у форумі запрошуються історики, соціологи, політологи, філософи, етнологи, правники, філологи, музейники, культурологи та інші дослідники теми протестних рухів / кольорових (оксамитових) революцій постмодерної доби.
Учасниками резиденції можуть стати українські прозаїки і перекладачі, котрі на момент подання заявки мають не менше 3 надрукованих книжок. Учасник резиденції отримає стипендію в розмірі 28 500 грн (з урахуванням ПДФО та військового збору) для забезпечення перебування в Харкові впродовж місяця (у цю суму будуть включені витрати на проїзд, харчування та проживання). 
Одержати Премію можуть роботи, результатом яких є реалізовані інноваційні проєкти. Щороку присуджується до 5 премій, розмір кожної наразі становить 200 тис гривень.
Почався конкурс спільних українсько-білоруських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки. Його оголосили сьогодні, 1 червня 2020 року, Міністерство освіти і науки України та Державний комітет з науки і технологій Республіки Білорусь. Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо.
Швеция
подача заявок до:
18.06.2020
Постдок в области изучения политики памяти в Университете Лунда (Швеция).
Дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави. Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо. Рішення щодо продовження фінансування у наступному році приймається після розгляду звіту за попередній рік виконання проєкту.
Европа
подача заявок до:
21.06.2019
Стипендия для проведения исследования от Международного общества по инфекционным болезням (ISID) и Европейского общества по клинической микробиологии и инфекционным болезням (ESCMID). Программа позволяет молодым исследователям из стран с низким и средним уровнем дохода путешествовать в Европу для междисциплинарного клинического и лабораторного обучения. Ежегодно предоставляются две стипендии на сумму до 7500 долл. США и продолжительностью до трех месяцев.
Variety of countries
подача заявок до:
31.07.2020
Грант (до 1000 долларов США) для стартапов и общественных организаций. Приоритет отдается стартапам на ранней стадии и стадии роста, которые запускают инновационный продукт или идею, направленные на ответ на вызовы коронавируса.
Variety of countries
подача заявок до:
31.07.2020
Стажировка в Продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН для аспирантов и молодых ученых.
Мета конкурсу – фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення актуальних проблем безпеки людини та суспільства в Україні. Максимальна загальна сума фінансування одного проєкту: із терміном виконання в 2020 році – 5 млн. грн.; із терміном виконання в 2020-2021 рр. – 10 млн. грн.
Европа
подача заявок до:
15.07.2020
Конкурс "Культурное разнообразие в Восточной Европе". Премия присуждается за лучшие медиа-проекты и фильмы, онлайн-проекты, которые касаются миграции, интеграции, этнического и культурного разнообразия.
Програма SPACES працює з групою сусідніх ОТГ і концентрує увагу на питаннях координації їх спільних дій для підвищення доступності соціальних послуг та економічного зростання територій. Програма триває 7 місяців і складається з чотирьох навчальних блоків.
Германия
подача заявок до:
19.05.2020
Грант на участие в двухнедельном экологическом форуме в Германии. Менторская поддержка проектов, направленных на устойчивое развитие.

Страницы