Гранты для молодых ученых на 2021 год

отечественных и зарубежных грантов для молодых ученых. Зарубежные гранты для молодых ученых (они же – гранты для пост-доков) позволяют недавно защитившемуся кандидату наук устроиться на работу в зарубежном исследовательском учреждении. Обычно длительность таких грантов составляет 3-4 года. Внутренние гранты для молодых ученых представлены различными премиями, грантами Президента, Кабмина и им подобным.

 

 

Великобритания
подача заявок до:
14.06.2021
Премией отмечают работы личностей, которые продвигают науку и занимаются вопросами, представляющими значения для общества и при этом сталкиваются с трудностями или враждебностью. Размер премии — £3000. И имена победивших будут опубликованы в Nature.
Конкурс проектів щодо здійснення невідкладних аварійно-відбудовних та ремонтних робіт; забезпечення технічних протипожежних заходів у закладах освіти; відновлення та розбудову мережі гуртожитків для проживання студентів закладів освіти; здійснення заходів з енергоефективності.
Словакия
подача заявок до:
21.06.2021
Проєктна пропозиція має бути розрахована на 2 роки. Фінансування виділяється на кожен рік окремо. Міністерство фінансує витрати українських науковців під час візиту до Словацької Республіки, а саме: витрати на проїзд, проживання, добові, візу за необхідності та медичне страхування. Фінансова підтримка включає також заробітну плату українських учасників науково-дослідного проєкту.
TalentA – інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. 1 місце – 10000 доларів США; 2 місце –  7000 доларів США; 3 місце –  5000 доларів США.
Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022‑2023 рр. Проєктна пропозиція має бути розрахована на 2 роки. Фінансування виділяється на кожен рік окремо. З виконавцями щороку укладають відповідні договори на виконання проєктів.
Польша
подача заявок до:
11.04.2021
Летняя школа в области публичной истории во Вроцлаве (Польша).
Це гранти на професійні подорожі для фахівців культури і мистецтва, що працюють з культурною спадщиною. До 3 000 євро. До 350 євро можна витратити на транспорт, решту — на добові, поселення та інші пов’язані з подорожжю витрати.
Стипендії на навчання у Франції: у магістратурі (Master) за будь-якою дисципліною, тривалістю від 5 до 9 місяців ( 700 євро/місяць); в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією: три наукові стажування по 3 місяці впродовж 3 років ( 1415 євро/місяць).
США
подача заявок до:
01.03.2021
Исследовательская стажировка в США, связанная с изучением постсоветского пространства. Размер ежемесячной стипендии 4000 долл.
Украина
подача заявок до:
15.02.2021
Навчайтеся на онлайн-курсі від європейських практиків або створіть свій курс з лікарями та медсестрами з ЄС у якості лекторів, щоб слухачі дізналися більше про сферу охорони здоров’я за кордоном — ми підтримаємо. Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії.
В результаті участі в проєкті представники організацій отримають навички та знання для роботи з молоддю в цифровому середовищі, а також опанують інструментарій для роботи онлайн. Учасники стануть трансляторами набутих навичок у своїх організаціях та громадах.
Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії. Зберіть кращі європейські методи роботи з молоддю та створіть подкаст для колег або візьміть участь в онлайн-події для працівників сектору з усієї Європи, щоб знайти нових партнерів — ми підтримаємо.
Польша
подача заявок до:
30.06.2021
Индивидуальные исследовательские стипендии от Польской академии наук. Размер стипендии: 2500 евро.
США
подача заявок до:
02.12.2020
Программа стипендиатов Мориса Р. Гринберга — это четырехмесячная программа с постоянным проживанием на базе Йельского института Джексона по глобальным вопросам. Каждый год набирается уникальная группа стажеров: сбалансированная географически, набираются представители разных профессий, направлений и сфер деятельности.
США
подача заявок до:
11.01.2021
Программа длительностью в 3 недели ежегодно проводится в Стэнфордском университете, в центре демократии, развития и верховенства права. Для участия в программе отбираются 25-30 участников, которые находятся в середине своей карьеры. Оплачивается: проживание, питание, проезд по США, при необходимости международный перелет.
Мінімальна вартість на рік дослідження або розробки, які плануються, становить 300 тис. гривень, а максимальна – 1 500 тис. гривень. Кожний заклад вищої освіти або наукова установа мають подати на конкурс проєкти, сукупна планова вартість яких на рік не перевищує 150% обсягу коштів, що вивільняються у 2020 році.
Германия
подача заявок до:
30.11.2020
Центр сравнительных имперских и транскультурных исследований «РоманИслам» при Гамбургском университете (Германия) принимает заявки на предоставление стипендий для исследовательских стажировок лицам с учёной степенью. Область исследований — романизация и исламизация в применении к любому историческому периоду.
Це програма, що підтримує професійні стажування українських спеціалістів у Німеччині. На основі вашої заявки організатори підберуть німецьку організацію, в якій ви працюватимете від двох до трьох місяців. Програма забезпечить щомісячну стипендію і покриє витрати на подорож та перебування.
Европа
подача заявок до:
15.01.2021
Стипендиальная программа для технических предпринимателей из Украины, Грузии и Молдовы. Предусматривает 4-месячное обучение по внедрению инноваций в производство и участие в демократическом саммите в Копенгагене.
Украина
подача заявок до:
22.12.2020
Мета проєкту — наповнити українську Вікіпедію якісними статтями на теми, що вивчаються у шкільній програмі. Переможців у кожній темі (предметі) буде нагороджено цінними призами та дипломами. Також будуть відзначені й ті учасники, що посіли друге та третє місця.
Variety of countries
подача заявок до:
28.11.2020

Страницы