Стажировки на 2020 год

636 стажировок за границей. Такие стажировки позволяют получить хороший опыт практической работы как в крупном зарубежном вузе, так и в известных компаниях или международных организациях. Такие стажировки за границей обычно длятся от нескольких недель до полугода-года. Ценность таких стажировок за границей также и в том, что полученный там опыт работы будет очень весомым аргументов для отечественных работодателей.

 

 

Украина
подача заявок до:
21.02.2019
Програма має на меті підготовку фахівців з відкритих даних. Стажери зможуть отримати навички роботи у жанрі журналістики даних, аналізувати, обробляти та візуалізувати інформацію. Запрошуємо студентів старших курсів, нещодавніх випускників та молодих спеціалістів стати агентами змін у сфері відкритих даних, таким чином долучившись до реформування країни.
Variety of countries
подача заявок до:
25.02.2020
Стажировка для молодежи во Всемирной организации здоровья.
США
подача заявок до:
31.03.2020
6-недельная стажировка для молодых профессионалов в США по теме "Управление и общество".
Украина
подача заявок до:
10.02.2020
Проєкт “Відкривай Україну: Ідентифікація” складається з кількох етапів. Спочатку учні 7-11 класів формують команду, обирають ментора - улюбленого вчителя, досліджують проблеми свого міста та генерують ідею проєкту. Наступним етапом є реалізація ідеї у своєму населеному пункті. У півфіналі проєкту в усіх обласних центрах відбудуться фестивалі освітніх інновацій “Освітній хайп”, де оберуть переможця від області. Фінал проєкту – це велика подія у Києві, під час якої проходитимуть тренінги та розважальні заходи. Переможці “Відкривай Україну: Ідентифікація” 2020 отримають можливість поїхати у навчальну поїздку за кордон, щоб дізнатись, як їхні однолітки змінюють свою країну, та розповісти про власний досвід реалізації проєктів.
Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (2 тижні-1 місяць) у Франції для молодих українських науковців.Стипендія у розмірі 1704 €/ місяць.
Германия
подача заявок до:
27.01.2020
Підтримка надається на самостійні подорожі в Німеччину для активних людей, які мають конкретні плани для створення в майбутньому спільного німецько-українського проекту.Стипендія майбутнього включає:фіксовану суму на дорожні витрати у розмірі 760 € (включаючи витрати на проїзд та проживання, харчування, інші витрати та збори).
Италия
подача заявок до:
30.09.2020
Ця можливість дає змогу митцям та авторам жити в Сієні протягом місяця, безперешкодно працюючи над своїм(-и) незалежним(-и) проєктом(-ами).
США
подача заявок до:
20.01.2020
Программа лидерского развития для молодых общественных деятелей в США.
США
подача заявок до:
31.01.2020
10-месячная программа стажировки в области бизнес-журналистики в Нью-Йорке.
Германия
подача заявок до:
24.01.2020
18-месячная стажировка в немецкой редакции Deutsche Welle.
США
подача заявок до:
20.01.2020
9-месячная программа стажировки для журналистов в США, которые занимаются изучением социальных проблем.
Германия
подача заявок до:
24.01.2020
Стажировка для журналистов в немецком издании Deutsche Welle.
Австрия
подача заявок до:
01.02.2020
Исследовательская стажировка в Вене в сфере гуманитарных наук.
Switch – это грантовая программа Пражского гражданского центра по поиску креативных идей для решения важных социальных проблем в странах Восточной Европы и Центральной Азии. Программа предназначена для тех, кто хочет использовать IT-технологии в самом широком смысле: для развития общества, улучшения жизни сообществ и продвижения прогрессивных идей.
Розпочато прийом заявок на стажування в управлінні молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Участь у програмі стажування можуть взяти студенти закладів вищої освіти, розташованих на території місті Дніпра.
Украина
подача заявок до:
19.12.2019
Шукаємо інтернів для допомоги в організації Українського дому в Давосі, який відбудеться у січні 2020 року під час Всесвітнього економічного форуму.
США
подача заявок до:
31.01.2020
5-месячная оплачиваемая стажировка в Мировом Банке (Вашингтон,США).
Япония
подача заявок до:
20.01.2020
Годичная оплачиваемая стажировка для студентов инженерных специальностей в Японии.
США
подача заявок до:
06.01.2020
Стажировка для аспирантов широкого круга специальностей от компании Microsoft в США длительностью 12 недель.
США
подача заявок до:
05.01.2020
Программа развития лидерского потенциала для молодежи, предусматривающая 10-дневный визит в США.
Украина
подача заявок до:
31.12.2019
One Philosophy Group – це група компаній, побудована навколо спільного розуміння свого призначення: створювати реальність, у якій ми хочемо жити. Ми шукаємо талановитих, амбітних студентів останніх курсів в наші агенції, які надають послуги в сфері PR, інтегрованих комунікацій для бізнесу, державних структур та громадського сектору.

Страницы