Тревел-гранты и гранты на поездки за 2021-2022 год

247 тревел-грантов за 2021 и более ранние года. Гранты на поездки позволяют вам поехать на хорошую зарубежную конференцию, покрывая стоимость проезда и проживания в стране пребывания. В зависимости от конференции, гранты на поездки могут включать или не включать покрытие оргвзноса на участие в ней. Обычно тревел-гранты предоставляются самими организаторами конференции, или крупными международными объединениями ученых наподобие SPIE.

 

 

Германия
подача заявок до:
19.05.2020
Грант на участие в двухнедельном экологическом форуме в Германии. Менторская поддержка проектов, направленных на устойчивое развитие.
Египет
подача заявок до:
11.11.2019
Грант на участие в Международном молодежном форуме в Египте.
До участі запрошуються: молодіжні працівники та працівниці;фахівці та фахівчині, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях;дослідники та дослідниці молодіжного середовища.Організатори покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників.
Германия
подача заявок до:
01.11.2019
Конкурс проектов, направленных на украинско-немецкие обмены молодежи.
Організатори забезпечують проживанням, харчуванням, а також частково покривають вартість квитків на автобус, потяг (купе, плацкарт, ІІ клас Інтерсіті).
Литва
подача заявок до:
25.08.2019
Тревел-грант на участие в молодежном обмене в Литве.
Турция
подача заявок до:
18.09.2019
Тревел-грант на участие в симпозиуме, посвященном молодежной работе и молодежному предпринимательству в Турции.
Грузия
подача заявок до:
22.08.2019
Тревел-грант на участие в семинаре "Культура как мост в молодежной работе" (Тбилиси, Грузия).
Канада
подача заявок до:
27.08.2019
Грант на участие в конференции TED в Ванкувере (Канада).
Сертифікат про участь у тренінгу є підставою для отримання додаткових атестаційних балів безперервного професійного розвитку медичних працівників
28-29 вересня у Києві громадська організація Інша Освіта проведе Фестиваль живих історій. Він збере та об’єднає людей, ініціативи та інституції, що цікавляться і працюють із культурною спадщиною, вивченням історії та того, яким чином люди пам’ятають минуле. Якщо ви працюєте в цьому тематичному полі, готові до презентації своїх напрацювань та взаємодії з колегами й колегинями – запрошуємо до спільного наповнення програми фестивалю.
До участі запрошуються студент/к/и магістратури, аспірант/к/и, дослідники/ці та всі ті, хто представляють різні суспільні і гуманітарні дисципліни. Участь безкоштовна. Відбір за конкурсом. Організатори/-ки розглядають можливість компенсації витрат на проїзд в індивідуальному порядку.
Завдання семінару – проаналізувати зв’язок історії і візуальності в контексті академічних дискусій із особливим фокусом на проблеми цифрового повороту.Організатори компенсують витрати на дорогу та проживання у Львові.
Грант на участие в молодежном форуме в Эфиопии, посвященном борьбе с экстремизмом.
Тревел-грант на участие в семинаре в области химии (Триест, Италия).
Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Київською обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запрошують на третій Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії», який відбудеться 22 – 24 травня 2019 року на Київщині.
Семінар для вчителів історії у місті Львів.
Великобритания
подача заявок до:
01.05.2019
Тревел-грант покриватиме для українських науковців (студентів, аспірантів, кандидатів наук, дослідників, викладачів) транспортні витрати (авіа квиток, квиток на потяг/автобус, віза), пов’язані з поїздкою для участі у науковій конференції (гуманітарні, технічні і природничі науки), які проводяться Університетом Кембридж або Університетом Оксфорд.
Австрия
подача заявок до:
29.03.2019
Стипендия на участие в Европейском форуме Alpbach – 1400 € на весь период мероприятия.
Европа
подача заявок до:
18.03.2019
Програма Culture Bridges організовує дві ознайомчі подорожі — до Данії або Греції для представників організацій, які працюють у секторі культури та креативних індустрій України.

Страницы