Конкурсы для студентов на 2019 год

В данном разделе представлен список студенческих конкурсов за 2016-2019 года, всего 2003 конкурсов.

 

 

Германия
подача заявок до:
30.05.2019
Финансовая помощь на обучение в Университете Кобленц-Ландау (Германия).
Великобритания
подача заявок до:
30.04.2019
Бакалаврские и магистрские стипендии от Университета Йорка (Великобритания). Для широкого круга специальностей.
Чехия
подача заявок до:
30.04.2019
Пятидневный семинар в Праге для студентов, посвященный решению глобальных проблем.
Стипендия на обучение в магистратуре в области дизайна в Университете Вестминстера (Великобритания).
Montenegro
подача заявок до:
31.05.2019
Летняя школа, посвященная вопросам будущего Евросоюза в Черногории.
Германия
подача заявок до:
03.06.2019
Kofi Annan Business School Foundation предоставляет стипендии на обучение в Берлине на программе МВА.
Украина
подача заявок до:
01.05.2019
Найактивніша молодь з усієї України буде мати можливість пізнати рушійні сили держави: органи державної влади, бізнес-сектор, засоби масової інформації та громадську діяльність. Проїзд, проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів.
Європейський шкільний літній табір збере до 100 молодих людей для участі в різних інтерактивних та освітніх заходах, які ознайомлять учасників із загальноєвропейськими громадянськими цінностями, сприятимуть співробітництву, міжкультурному порозумінню та толерантності серед молоді регіону Східного партнерства.
Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Київською обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запрошують на третій Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії», який відбудеться 22 – 24 травня 2019 року на Київщині.
Вступники на магістерську програму мають право отримати стипендію на покриття вартості навчання.
Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE), завдяки щедрій підтримці Національного фонду підтримки демократії (NED), пропонує стипендії для 30 українських учасників на конкурсній основі. Стипендія буде покривати витрати, пов’язані з участю у семінарі (проживання, харчування, навчальні матеріали).
Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України, як незалежної європейської держави, створення умов для творчого зростання обдарованої молоді.
Вироблені матеріали нададуть глядачам та читачам можливість дізнатися про те як, їхні сусіди (громадяни сусідніх держав) вирішують схожі проблеми та виклики. Учасник може отримати грант у розмірі від 3000 до 7000 доларів США.
Украина
подача заявок до:
31.05.2019
За результатами Конкурсу також будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації та соціальних мережах з відповідними коментарями про автора.
Робота воркшопу буде складатися з двох частин – академічної та практичної. Академічна частина стосуватиметься осмислення теоретичних основ урбаністичної антропології та обговорення польових досліджень у постсоціалістичних містах. Вона передбачатиме презентації досліджень у панелях та фахову дискусію. Практична частина відбудеться у формі відкритого круглого столу на тему: «Антропологія в прикладних урбаністичних дослідженнях».

Страницы

Фильтр по типу: