Конкурсы для студентов на 2018 год

В данном разделе представлен список студенческих конкурсов за 2016-2018 года, всего 1446 конкурсов.

 

 

Германия
подача заявок до:
15.04.2018
Грант на реализацию научных проектов в области междисциплинарных исследований для молодых ученых. Место реализации исследований - Потсдам (Германия). Размер гранта 10000 евро.
США
подача заявок до:
16.05.2018
Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.
Украина
подача заявок до:
08.03.2018
Международный хакатон в области студенческого самоуправления во Львове
За результатами конкурсу будуть відібрані 10 переможців, які зможуть взяти участь у програмі студентських міжрегіональних обмінів між ВНЗ Луганської, Донецької, Львівської областей та Києва. Найкращі роботи нагородять дипломами та призами.
Variety of countries
подача заявок до:
31.03.2018
Международный конкурс студенческих инноваций. В качестве приза возможно получить поездку в Швецию и сертификат на сумму от 1000 до 5000 евро.
Уряд КНР, відповідно до двосторонньої Угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки, виділив 76 стипендій для українських громадян. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.
Украина
подача заявок до:
15.03.2018
ПІТЧИНГ MEET UP! проектів спрямований на активних людей з Німеччини та України, які в тандемі презентуватимуть власну ідею. Переможниці та переможці отримають фінасування проекту від 2.000 до 10.000 €.
Япония
подача заявок до:
31.03.2018
Стипендия для обучения в Японии от Японской ассоциации женщин в университете.
Ідея полягає в тому, щоб провести дослідження у рідному місті або селищі та поділитися знятими на відео витворами вуличного мистецтва (Street Art), мистецького перформансу або іншими творчими знахідками.На переможців чекають численні призи: планшети, відеопроектори, поїздки, книги.
Уряд Словаччини виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.
Украина
подача заявок до:
28.02.2018
Стажировка в операционном отделе Программы развития ООН (Киев)
Украина
подача заявок до:
22.02.2018
Стажування триватиме 3 місяці, 15 робочих годин на тиждень. Воно передбачає набуття практичних та теоретичних знань з музейної роботи.
Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 30 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України». Стипендія: 4 100 грн (включно із податками).
Весенняя школа будет посвящена изучению этих проблем путем сравнительного анализа политики насилия в постсоветских странах. В фокусе внимания окажутся различные формы внутригосударственного насилия, региональные военные конфликты и геополитические дилеммы, с которыми сталкиваются государства Южного Кавказа.
Організатори покривають фінансові витрати на проживання та харчування учасників, а також виготовлення матеріалів семінару. Транспортні витрати покривають самі учасники. Реєстраційний внесок учасника 300 грн. сплачується у день приїзду.

Страницы

Фильтр по типу: