Художественные конкурсы на 2018 год

В данном разделе представлен список художественных конкурсов за 2016-2018 года, всего 70 конкурсов.

 

 

50 обраних фотографій переможців стануть частиною мандрівної фотовиставки, яка подорожуватиме усіма областями України, і яку ми плануємо запустити влітку. Як тільки ми виберемо фотографії та дізнаємося більше деталей, ми поділимося з вами додатковою інформацією.
Variety of countries
подача заявок до:
31.05.2018
За результатами оцінок журі буде визначено переможців основних номінацій — «Найкраще фото», «Найбільша кількість сфотографованих об’єктів».  Автори найкращих світлин та чисельних внесків будуть нагороджені цінними призами.
Участь у конкурсі беруть неігрові фільми, відзняті на мобільний телефон, тривалістю до 2 хвилин, які не входили в конкурсні програми інших українських фестивалів, а також не були розміщені в інтернеті.
Variety of countries
подача заявок до:
05.06.2018
Международный конкурс фотографий погоды. Среди призов- фототехника Olympus и Epson.
Словакия
подача заявок до:
14.05.2018
Літня Програма Мистецької Резиденції Імені Назарія Войтовича у Кошице (Словаччина).
Variety of countries
подача заявок до:
23.04.2018
Конкурс в области искусства для школьников и студентов, посвященный защите водных ресурсов и мирового океана.
Нагороди:1 місце – одна премія у розмірі 15 000 грн. 2 місце – дві премії у розмірі 10 000 грн кожна. 3 місце – три премії у розмірі 5 000 грн кожна.
Переможців фіналу Конкурсу урочисто нагороджують відповідними дипломами, нагородами та цінними подарунками. Нагородження здійснюється в місті Києві на щорічній Міжнародній науково-практичній конференції.
Украина
подача заявок до:
31.05.2018
Конкурс оповідань українською мовою.Нагорода переможцiв конкурсу - гонорарна публікація в українському видавництві. Книга з вашим оповiданням на полицях магазинів.
Variety of countries
подача заявок до:
06.04.2018
Международный фотоконкурс от «InterAction», освещающий гуманитарную деятельность.
Variety of countries
подача заявок до:
30.04.2018
Видеоконкурс от Nikon «Миниатюрный мир". Максимальный приз - 3000 долл.
Ідея полягає в тому, щоб провести дослідження у рідному місті або селищі та поділитися знятими на відео витворами вуличного мистецтва (Street Art), мистецького перформансу або іншими творчими знахідками.На переможців чекають численні призи: планшети, відеопроектори, поїздки, книги.
Метою Конкурсу є популяризація сучасних українських авторів та прозових україномовних видань у м. Дніпро та регіоні, презентація авторської концепції сучасних українських письменників та дизайнерів книжкових обкладинок, залучення населення до читання українських книг, знайомство авторів України з регіоном Придніпров’я.
Пропонуємо висвітлити питання толерантності в українському суспільстві мовою мистецтва. За підсумками проекту будуть визначені переможці, які отримають грошову винагороду в розмірі 5000️️ гривень, призи від Міжнародного центру перспективних досліджень та Програми розвитку ООН в Україні.
Variety of countries
подача заявок до:
28.02.2018
Конкурс фотожурналистики им. Андрея Стенина. Главный приз 700 000 руб.

Страницы

Фильтр по типу: