Образовательные конкурсы на 2019 год

В данном разделе представлен список образовательных конкурсов за 2016-2019 года, всего 350 конкурсов.

 

 

Відібрані конкурсанти отримають: запрошення на Green Talents Science Forum 2019 року (повністю оплачена двотижнева поїздка); можливість відвідати провідні німецькі підприємства, що реалізують принципи сталого розвитку, та дізнатися про їхні дослідження і проекти.
Підтримка кампаній надається НМРУ у партнерстві з UNICEF та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.
Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України, як незалежної європейської держави, створення умов для творчого зростання обдарованої молоді.
Variety of countries
подача заявок до:
15.04.2019
Программа поддержки журналистов по всему миру от ООН.
До участі в конкурсі запрошуються журналісти всіх видів ЗМІ з усіх областей України і які працюють у різних форматах: текст, відео, журналістський проект або серія публікацій тощо.
Variety of countries
подача заявок до:
14.04.2019
Международный конкурс в области астрономии и астрофизики для молодежи.
Variety of countries
подача заявок до:
31.07.2019
Международный конкурс для молодых предпринимателей.
Variety of countries
подача заявок до:
31.05.2019
Конкурс эссе для молодых экономистов от Всемирной торговой организации.
Variety of countries
подача заявок до:
29.04.2019
Конкурс от Facebook: компьютерное видение глобальных проблем. Финансирование 20 000 – 40 000 долларов для проектов продолжительностью до 6 месяцев.
Variety of countries
подача заявок до:
12.04.2019
Студенческий конкурс идей, которые могут быть реализованы в строительстве.
На Конкурс «УРОКИ ВІЙНИ ТА ГОЛОКОСТУ – УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ» приймаються роботи, які не брали раніше участі в інших конкурсах, виставках, та є ексклюзивними. Пропонований об’єм текстової конкурсної роботи – не менше 10 сторінок комп’ютерного тексту формату А4. Обсяг наданих на конкурс відеоматеріалів, навчальних фільмів, мультимедійних проектів має бути розрахований на час перегляду від 20 до 120 хвилин.
Переможці конкурсу отримають запрошення на один із заходів, які проведуть з нагоди 10-річчя Східного партнерства, а також вітальні листи від Міністрів закордонних справ Литви та Польщі.
Планується, що кожен з трьох переможців конкурсу отримає 50 тис доларів США.
Конкурс передбачає, що учасники у творчій формі розкриють тему раціонального використання ресурсів, фінансової поведінки та ощадливості.
Переможці за кожною категорією будуть нагороджені дипломами. За результатами Конкурсу планується видання збірника, що індексується у Google Scholar.

Страницы

Фильтр по типу: