Конкурсы социальных проектов на 2020 год

В данном разделе представлен список социальных конкурсов за 2016-2020 года, всего 189 конкурсов.

 

 

Конкурс проводиться з метою відбору, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій. Учасники Конкурсу відповідно до рекомендацій конкурсної комісії та рішення Організатора можуть бути відзначені спеціальними відзнаками.
Можливість отримати від 50 до 100 % фінансування на створення теле- та кіно-продукту.
Фонд призначений для підтримки короткострокових проектів організацій у галузі мистецтва, культури та громадянської освіти задля збереження та розвитку інфраструктури.
Хочете зробити свою школу кращою? Подавайте ідею шкільного проєкту, та вигравайте кошти на її реалізацію! Буде підтримано 15 чудових шкільних ідей по 45 000 грн кожна.
Variety of countries
подача заявок до:
28.06.2020
Международная премия грамотности от ЮНЕСКО. В этом году ЮНЕСКО вознаградит пять физических лиц или организаций во всем мире за их выдающиеся проекты, способствующие распространению грамотности в рамках темы «Преподавание и обучение грамоте: роль педагогов и изменение педагогики». Каждый призер получит медаль, диплом и 20 000 долларов США.
“Активна Громада” та екозахисна ініціатива Ecofriendly Ukraine запрошують долучатися до конкурсу коротких розповідей про власні успіхи в сприянні екорозвитку ваших міст та громад. Автори трьох кращих робіт отримають подарунки – набір еко-продукції від Ecofriendly Ukraine та футболки від “Активної Громади”. Найкращі роботи будуть опубліковані на сайті Інституту “Республіка”, в газеті “Наші Вісті” та на сторінці Ecofriendly Ukraine.
Новий конкурс має на меті підтримати проєкти, що направлені на подолання та пом’якшення наслідків та протидію поширенню пандемії COVID-19.
Украина
подача заявок до:
01.06.2020
Для реалізації ваших проєктів Pixlab та МолоДвіжЦентр.Львів надає: Простір в МолоДвіжЦентр.Львів на вул.Чайковського 31; Стаціонарні комп’ютери на яких можна займатись 2D та 3D моделюванням, монтувати ролики, ретушувати фотографії та всяке різне Графічні планшети Wacom Intuos Міні-фотостудію: фотоапарат Nіkon D7100 18-140 mm, студійні спалахи, лайткуб, стіл для предметної зйомки.
Відповідаючи на глобальні виклики пандемії COVID-19, 19 березня 2020 року Міжнародний фонд “Відродження” оголосив постійно діючий Конкурс “Людяність і взаємодопомога”. Максимальна сума гранту збільшилась з 50 тисяч гривень до 200 тисяч гривень. Середня сума гранту буде в межах 100-120 тисяч гривень.
Украина
подача заявок до:
05.05.2020
Гранти фінансують спільні культурні проєкти українських та європейських організацій, створені для онлайнпростору. Найкращі проєкти отримають гроші на реалізацію — до 25 000 євро.
Украина
подача заявок до:
24.04.2020
Команди другого туру представлятимуть свої ідеї в онлайнстрімі. Після презентації експерти оберуть трьох переможців, кожен з яких отримає приз у розмірі 3 000 євро.
Variety of countries
подача заявок до:
30.09.2020
Премия в поддержку исследовательских и социальных проектов, направленных на улучшение качества воды.
Variety of countries
подача заявок до:
30.04.2020
Поддержка медицинских проектов, направленных на противодействие COVID-19 по всему миру.
ІСАР Єднання оголошує старт грантової підтримки протидії та полегшення наслідків коронавірусу (COVID-19) для неурядових організацій, які здійснюють діяльність на території цільових громад Донецької, Запорізької та Луганської областей.
Украина
подача заявок до:
26.04.2020
EU Association Lab – це конкурсна програма нових ідей, які покликані надати імпульс для реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (далі "Угода"). Протягом інтенсивної шеститимісячної програми, фахівці з українських міністерств спільно з представниками органів державного управління, бізнесу та громадянського суспільства працюватимуть над новими підходами для її реалізації. 
Конкурс проєктів для євроклубів передбачає залучення дітей та молоді до поширення  інформації про ЄС та висвітлення теми “Прямуючи до ЄС, змінюємо Україну”. 20 євроклубів, які запропонують найкращі ідеї проєктів – отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проєкту.
Украина
подача заявок до:
06.04.2020
Національне змагання IT-проєктів, які допоможуть людям та бізнесу в Україні протистояти пандемії COVID-19. Призовий фонд — 4 млн грн.
Фокус поданих пропозицій має бути спрямований насамперед на інформаційні кампанії в різних регіонах України, розбудову співпраці між організаціями та місцевими громадами, підтримку вразливих груп населення та забезпечення медичних працівників необхідними захисними наборами. Розмір гранту: до 300 000 гривень.
Европа
подача заявок до:
27.05.2020
Конкурс культурных проектов, направленных на устойчивое развитие от UNESCO.
Европа
подача заявок до:
30.04.2020
Грант на кооперацию в производстве музыкального продукта от программы Креативная Европа.
Проекти мають стосуватися сприяння попередженню поширення, подоланню і пом’якшенню наслідків епідемії коронавірусу в Україні через інформування, координацію, забезпечення базових потреб, горизонтальну самоорганізацію людей заради взаємодопомоги. Середня вартість проектів становитиме 50 тисяч гривень, проте Фонд розгляне усі подані ініціативи незалежно від їх масштабності. 

Страницы

Фильтр по типу: