Конкурсы социальных проектов на 2021 год

В данном разделе представлен список социальных конкурсов за 2016-2021 года, всего 246 конкурсов.

 

 

TalentA – інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. 1 місце – 10000 доларів США; 2 місце –  7000 доларів США; 3 місце –  5000 доларів США.
Поп-ап хаб — це тимчасове «представництво» House of Europe у місцевому креативному просторі, де можна дізнатися про можливості ЄС для українців, навчитися подавати заявки, надихнутися на кінопоказі або концерті та відпочити у лаундж-зоні.
Шукаємо команди менеджерів, що на кілька тижнів приймуть у своїх містах мобільний павільйон між червнем та вереснем 2021 року. House of Europe разом з партнером складуть культурну програму, яка зацікавить місцевих жителів, та втілять її у життя.
Украина
подача заявок до:
30.03.2021
Проект покликаний забезпечити збереження та промоцію культури корінних народів Криму (кримських татар, кримчаків та караїмів) завдяки реалізації масштабного культурно-мистецького проекту, що має стати знаковою подією для суспільства. Загальний бюджет 10 млн грн.
Украина
подача заявок до:
15.02.2021
Навчайтеся на онлайн-курсі від європейських практиків або створіть свій курс з лікарями та медсестрами з ЄС у якості лекторів, щоб слухачі дізналися більше про сферу охорони здоров’я за кордоном — ми підтримаємо. Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії.
Украина
подача заявок до:
14.02.2021
Отримайте диплом школи розслідувальної журналістики, візьміть участь у воркшопі з письменництва, запустіть подкаст з гостями з усієї Європи або спробуйте себе у ролі організатора конференції для обласних медіа з хедлайнером з ЄС.Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії.
Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії. Знайдіть ментора з ЄС, візьміть участь у галузевій онлайн-конференції, щоб познайомитися з підприємцями з-за кордону або створіть курс з соціального підприємництва, що допоможе тим, хто тільки починає, налаштувати бізнес-процеси — ми підтримаємо. 
Це гранти для громадських організацій, що підтримують демократію в Україні. Ви можете отримати до 1 600 000 гривень на проєкт в одному з цих напрямів:прозорість та доступ до інформації; підтримка прав людини та правозахисників; право на безпечне, здорове та екологічне довкілля.
Украина
подача заявок до:
30.03.2021
Програма «Культурні столиці України» має на меті стимулювання почуття приналежності членів територіальних громад до їх спільного культурного простору, розвиток культурного туризму та підтримку місцевих культурних ініціатив. Бюджет програми – 40 млн грн.
Великобритания
подача заявок до:
15.02.2021
Конкурс проектов, направленных на поддержание уязвимых социальных категорий в условиях социальной изоляции. Размер гранта - до 3000 фунтов.
Грант пропонує до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії. Зберіть кращі європейські методи роботи з молоддю та створіть подкаст для колег або візьміть участь в онлайн-події для працівників сектору з усієї Європи, щоб знайти нових партнерів — ми підтримаємо.
Украина
подача заявок до:
01.03.2021
Від 6 000 до 8 000 євро на втілення ідеї. Гранти підтримують проєкти, що допомагають 16-25-річним проявити себе. Інклюзивні театральні постановки, кінематографічні табори, урбаністичні лабораторії з переосмислення публічних просторів та інші ініціативи, що спонукають творити.
Украина
подача заявок до:
14.02.2021
Фінський Фонд Місцевого Співробітництва підтримує проекти в рамках наступних тем: інноваційні рішення щодо переробки відходів у громадах; підвищення обізнаності щодо змін клімату або біорізноманіття; пом’якшення втрат у галузі навчання у зв’язку із пандемією covid-19. Фінансова підтримка від Посольства для проєкту може варіюватися у межах € 50.000.
Украина
подача заявок до:
31.01.2021
Основним критерієм відбору переможця національного конкурсу «Молодіжна столиця України» є зацікавленість та спроможність міста якісно змінювати молодіжну політику на міському (та за можливості на регіональному) рівні.
Пріоритети конкурсу – залучення коштів громади для підтримки створення нових або розширення діючих соціальних підприємств. Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 200000 гривень.
Украина
подача заявок до:
15.01.2021
Пріоритет конкурсу – дофінансування краудфандінгових кампаній та кампаній із залучення регулярних внесків незалежними медіа та виробниками контенту. Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 200000 гривень.
Презентація найкращих проєктів та офіційна церемонія нагородження пройде в травні 2021 року. Конкурсні роботи переможців будуть розміщені на освітніх інтернет ресурсах Centropa та ESJF на правах загального доступу. 1 місце - подарунковий сертифікат сумою 300 EUR на закупівлю електронного обладнання для школи.
Теми проектів можуть охоплювати різноманітні питання, які знаходяться в рамках поточної освітньої реформи в Україні. а умови наявності коштів, організації можуть подавати заявки на гранти до 40 000 доларів.
Амбасадори та амбасадорки програми впродовж 2021 року пройдуть різностороннє навчання, ширитимуть цінності й ідеї «СИЛИ» серед української молоді та матимуть можливість відчути себе у ролях.
Украина
подача заявок до:
14.01.2021
Програма має на меті компенсувати брак знань про стан справ та перспективи розвитку секторів культури та креативних індустрій та закласти фундамент для системного вивчення ринків, аудиторій та процесів соціальної трансформації у сфері культури. Бюджет програми на 2021 рік – 20 млн грн.
Переможці конкурсу отримають експертну та фінансову підтримку у розмірі до 1000 євро. Бюджет конкурсу на 2020-2021 рік — 35 000 євро.

Страницы

Фильтр по типу: