Стипендии на обучение в Украине позволят вам полностью или частично оплатить стоимость обучения в магистратуре или бакалавриате Украины. Также некоторые стипендии предназначены для обучения в докторантуре. Показаны стипендии на обучение за 2020-й и предыдущие года.

Украина
подача заявок до:
12.06.2020
Відкрито прийом заявок кандидатів для участі у відборі Молодіжних делегатів України до ООН. Надсилай свою заявку і можливо саме ти представиш державу на Генасамблеї в Нью-Йорку у 2020 році.
«Стипендії» — програма, покликана підтримати митців та культурних операторів України, студентів культурно-мистецьких та креативних спеціальностей в розрізі: фінансування поїздок з метою навчання, стажування, участі у резиденціях, виставкових проектах, конференціях, форумах, проведення досліджень за кордоном та в межах України. Бюджет програми на 2020 рік – 800 тис. грн.Мінімальна сума стипендії: 20 тис. грн.Максимальна сума стипендії (не може бути збільшена): 100 тис. грн.
Грант покриває вартість навчання на програмі та витрати на дослідницькі відрядження.
Leaders Fund оголошує набір стипендіатів на фінансову та стратегічну підтримку протягом 6 або 12 місяців. Актуально для громадського сектору та активістів, що шукають можливості для реалізації своїх ідей та проектів. Фонд надає стипендію в розмірі до $450 на місяць (*виплата у гривнях), а також менторську та експертну допомогу.
Leaders Fund оголошує набір стипендіатів на фінансову та стратегічну підтримку протягом 6 або 12 місяців.Фонд надає стипендію в розмірі до $450 на місяць, а також менторську та експертну допомогу.
Уряд Швейцарії через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців з метою популяризація міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та іншими країнами надає для іноземних науковців федеральні стипендії.
Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 2240 грн, а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.
MBA in Public Sector – це перша в Україні програма навчання рівня MBA, що створена для навчання управлінців в некомерційному секторі економіки, яка схвалена міжнародною асоціацією IASIA (International Association of Schools and Institutes of Administration).
Освітньо-наукова програма є нормативним документом Національного університету «Києво-Могилянська академія», у якому визначається нормативний зміст навчання, встановлюються вимоги до змісту, обсягу та рівня освітньої та професійної підготовки магістра галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, за спеціальністю 052 Політологія.
Вступники на магістерську програму мають право отримати стипендію на покриття вартості навчання.
Украина
подача заявок до:
31.03.2019
Менторская программа, позволяющая украинским школьникам поступить в лучшие учебные заведения мира.
Украина
подача заявок до:
31.12.2018
Департамент міжнародних зв’язків Transparency International Україна пропонує стажування для студентів та фахівців з високим рівнем володіння англійською мовою на позиції стажерів-перекладачів.
Стипендія покриває вартість року (2 семестрів) навчання.
Украина
подача заявок до:
13.07.2018
Стипендия на обучение в магистратуре в области глобального предпринимательства в Университете Ковентри (Великобритания).
Украина
подача заявок до:
31.07.2018
Бакалаврская стипендия на обучение в Университете технологий г. Каунаса (Литва).
Участь в літній школі є безкоштовною. Дорожні витрати, поселення та харчування забезпечуються організаторами.
Премія у розмірі 3000 грн. кожна. Відповідно до Положення про Премію в конкурсі можуть брати участь молоді (віком до 35 років) працівники НАН України, що зареєстровані у м. Києві.
Украина
подача заявок до:
29.01.2018
В межах програми Culture Bridges ви можете отримати гранти на реалізацію проектів з країнами ЄС. До проекту має бути залучена Україна та щонайменше одна країна ЄС. Тривалість проекту – від 3 до 12 місяців. Пропонуються гранти різного розміру: до 10 000 євро для малих, до 20 000 євро для середніх та до 50 000 євро для великих проектів.
Украина
подача заявок до:
23.11.2017
Киевская модель ООН.
Украина
подача заявок до:
01.11.2017
Стипендия на получение образования в Университете Северного Кентукки.
Стипендії на здобуття освіти у KSE для молоді з регіонів.

Страницы