Интервью с учеными

Interview
Олег Маренков про державне фінансування проектів молодих вчених

Олег Маренков, який тричі здобував перемогу у конкурсі дослідницьких тем для молодих вчених від Міністерства освіти і науки України розповість про особливості конкурсу, вимоги до успішних проектів та інші секрети перемоги у ньому.

24.03.2021 - 13:36

Interview
Надія Міхно про те, як захистити докторську дисертацію у 32, про місто як текст та про те, якого менеджменту потребують молоді науковці

Продовжуючи тему здобутків молодих науковців, ми сьогодні поговоримо про тих, хто «захистився до». І якщо раніше ми висвітлювали питання про захисти кандидатських дисертацій до 25 років, то тепер спробуємо поговорити з молодими і дуже молодими докторами наук. На зв’язку докторка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Надія Міхно.

21.03.2021 - 18:23

Interview
Престижний грант, Техас і квиток до Японії: інтерв'ю з українським науковцем Віталієм Пальчиковим, який повернувся зі стажування у США

Ми відновлюємо традицію публікації інтерв’ю з науковцями, які скористалися грантовими можливостями, набули міжнародного досвіду стажувань, чи очолюють групу дослідників, яка у конкурсному доборі здобула державне фінансування. Наразі у нас на зв’язку Віталій Пальчиков, доктор хімічних наук, професор кафедри фізичної, органічної та неорганічної хімії, директор НДІ хімії та геології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, який нещодавно повернувся зі стажування у Техасі.

16.03.2021 - 14:55

Interview
Екатерина Супрун о программе подготовки образовательных менеджеров

В последнее время вопрос образовательного менеджмента актуализируется все чаще. Обращаясь к европейскому опыту, наталкиваемся на существование здесь отдельной магистрской программы в сфере администрирования высшего образования. О ней мы сегодня и поговорим с Екатериной Супрун, которая на днях начала свое европейское (и не только) образовательное турне.

29.08.2016 - 23:51

Interview
Валентин Бовчалюк про платформу «Знання Онлайн»

Наскільки ефективною є освіта-онлайн для старшокласників? Чи можна підготуватися до вступу у ВНЗ, не відходячи від монітора? Яким чином побудувати курс для підготовки до ЗНО онлайн? На ці питання сьогодні нам дасть відповідь Валентин Бовчалюк, співзасновник платформи «Знання Онлайн».

27.02.2016 - 13:50

Interview
7 жіночих поглядів на науку і своє місце у ній

11 лютого відзначається Міжнародний день жінок та дівчат у науці. З цієї нагоди ми підготували 7 експрес-інтерв’ю українських жінок-науковців щодо їхніх мотивів наукової діяльності, перспектив дослідницької кар’єри та викликів, з якими вони стикаються…

Дослідниці гендерної тематики і ті, кому знання про існування «жіночого» дня у науці було новинкою, фізики та «лірики», ті, чий список публікацій наближується до безкінечності і аспірантки-початківці. Розумні, креативні, витончені… пропонуємо вашій увазі 7 жіночих поглядів на науку і своє місце у ній.

11.02.2016 - 00:08

Interview
Максим Ткаченко об инновационном центре SPACE HUB

Мы находимся в Днепропетровске, в центре инноваций SPACE HUB на презентации программы «GreenStart», направленной на грантовую поддержку бизнеса в сфере зеленой экономики.

В этом месте уже не единожды проходят мероприятия, ориентированные на установление диалога людей, генерирующих идеи, и бизнеса. И сегодня мы поговорим с руководителем инновационного центра SPACE HUB Максимом Ткаченко.

30.01.2016 - 09:59

Страницы