Стипендії фундації Thomson Reuters для журналістів

Страна: Великобритания;

Дедлайн: 29.01.2010

Веб-сайт: eu-edu.org

Адрес: Reuters Institute for the Study of Journalism, Oxford, UK

 

Стипендіальна програма фундації Thomson Reuters надає можливість досвідченим журналістам провести дослідження в Ройтерському інституті вивчення журналістики (Reuters Institute for the Study of Journalism, Oxford, UK) упродовж трьох, шести або дев’яти місяців.

Програма дослідницького візиту передбачає відвідання регулярних навчально-дослідницьких семінарів та спеціальних лекцій, участь у навчальних поїздках та написання дослідницької роботи під керівництвом фахівця з обраної теми.

Подавати заявки на участь у програмі можуть журналісти будь-якої національності з мінімум п’ятирічним стажем журналістської роботи та відмінним знанням англійської мови.

Наприкінці навчання стипендіати мають презентувати написане дослідження (8 000 – 10 000 слів) на відкритому університетському семінарі.

Тема дослідження може бути пов’язана з одним із тематичних напрямків роботи Інституту вивчення журналістики або запропонована самостійно. У цьому випадку передбачається, що вона буде тісно пов’язана із тематичним спрямуванням роботи/навчання кандидата.
Для участі у конкурсі необхідні такі документи: заповнена заявка, повний життєпис (CV), коротка біографія з описом вашої журналістської кар’єри, соціальних та інтелектуальних цінностей (500 слів), опис пропонованого дослідницького проекту (1000 слів), рекомендація від теперішнього роботодавця, рекомендація від попереднього роботодавця.

Також необхідно подати до розгляду зразки виконаних робіт: 3 статті із зазначенням дати публікації та джерела із супровідним перекладом на англійську мову або 3 зразки відеорепортажів (CDабо DVD формат), супроводжувані англомовними резюме.


Окрім стипендій фундації ThomsonReuters, існують також інші можливості отримання фінансування. Зокрема, для журналістів з країн Східної Європи можуть бути надані стипендії фундації імені Вінкотта (Wincott Foundation, UK)

Кінцевий термін подання документів для отримання фінансової підтримки фундації Thomson Reuters – 29 січня 2010 року.
 

Источник: unistudy.org.ua

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: