Запис вебінару по обговоренню законопроекту 5093 "Про наукову і науково-технічну діяльність"

 

24 жовтня о 19.00 ми провели вебінар по обговоренню законопроекту 5093 "Про наукову та науково-технічну діяльність". Запрошеними доповідачами вебінару стали Лілія Михайлівна Гриневич (голова парламентського комітету з питань освіти і науки) та Максим Віталійович Стріха (заступник міністра освіти та науки). Спікери розповіли про новації даного законопроекту, та відповіли на запитання аудиторії.

У вебінарі взяли участь в режимі он-лайн більше 250 українських вчених. Слухачі ставили численні запитання доповідачам у чаті вебінару, та жваво обговорювали запропоновані авторами законопроекту нововвелення.

У ході відповідей на запитання, Л. М. Гриневич та М. В. Стріха розглянули проблеми матеріального забезпечення науки і науковців, питання  у галузі юридичного, бюджетного та податкового регулювання наукової діяльності.

Даний вебінар дозволив гостям і доповідачам ефективно обмінятися досвідом, висловити та обговорити проблеми та задачі, які виникають на усіх щабелях української наукової інфраструктури - почитаючи від наукових співробітників та закінчуючи кабінетом міністрів.

Вебінар було організовано командою Наукової соціальної мережі www.Science-Community.org.

Нижче Ви можете подивитись відео-запис вебінару:

 

Комментарии

 

Добавить комментарий

Comments system Cackle