Стажування в Норвегії для молодих підприємців

Страна: Норвегия;

Дедлайн: 01.02.2015

Веб-сайт: biggggidea.com

 

Норвезько-Українська Торгова Палата в партнерстві з Університетом Нордланд та Київською Школою Економіки запускає повністю фінансовану освітню бізнес програму: «Молоді підприємці – розвиток норвезько-українського бізнесу».

Цілі програми:
Учасники програми візьмуть участь у процесі норвезько-українського обміну знаннями, і тим самим внесуть свій вклад в розвиток міжнародної економіки та демократії. Крім того, ви зможете познайомитися з видатними викладачами з Норвегії та України, представниками компаній, молодими підприємцями, які в майбутньому можуть стати вашими бізнес партнерами. Завдяки програмі, ви отримаєте цінний досвід у вирішенні реальних бізнес-кейсів з акцентом на можливостях, проблемах, культурних відмінностях і діючих бізнес-інструментах. В кінці навчання, всі студенти будуть нагороджені сертифікатом про закінчення програми «Молоді підприємці - розвиток норвезько українського бізнесу»", що стане суттєвою конкурентною перевагою на ринку праці.

Процес відбору та строки: Всі заявки мають бути подані до 1 лютого 2015. Після процесу попереднього відбору, NUCC вибере 10-15 кращих кандидатів для участі в програмі. Відібраних кандидатів чекає інтерв'ю по Skype. Після Skype-інтерв'ю 10 найбільш кваліфікованих кандидатів будуть остаточно прийняті в програму.

Всі заявники будуть повідомлені в письмовій формі про рішення до 1-го березня.

Більше про програму: http://www.kse.org.ua/uk/grants/ye/about/

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: