Вища школа драматичного мистецтва

Страна: Украина;

Дедлайн: 14.09.2015

Веб-сайт: biggggidea.com

 

Проект створений для навчання та розвитку усіх бажаючих долучитися до однієї з найдавніших сфер мистецької діяльності та творити власний світ театру.

Навчальна програма створена за канонами викладання акторських дисциплін у профільних вищих навчальних закладах України та Європи. Педагоги - практикуючі професіонали, які викладають ці ж дисципліни на університетському рівні. Головна увага приділяється практичній роботі з постановки етюдів, сценічних читань, перформансів тощо.

Основною метою школи є постановочна робота, а також розвиток фізичних та творчих здібностей, засвоєння основних навичок акторської майстерності, вивчення історії театральної справи, подолання внутрішніх конфліктів, затисків у системі «актор-глядач», реалізація творчого потенціалу. Раз на місяць в рамках проекту проводитимуться публічні майстер-класи від провідних сучасних театральних діячів.

Основними навчальними дисциплінами курсу є:
– майстерність актора
– сценічна мова
– сценічна пластика
– ритміка
– пантоміма
– історія та теорія театру

По закінченню навчання студенти отримують сертифікат про проходження курсу та професійне портфоліо. Окрім, кращі студенти потраплятимуть у склад трупи театру при Вищій школі драматичного мистецтва – «Теарт», який і формуватиметься на базі цієї школи.

Керівник проекту – Ольга Любарова
https://www.facebook.com/dramartteart
http://vk.com/teartr
teart@ukr.net
093 6 99 83 83