Лекційний курс «Архітектура авангарду в міському просторі Східної Європи»

Страна: Украина;

Дедлайн: 15.09.2015

Веб-сайт: biggggidea.com

 

В 1920-1930-х роках по всьому світу відбувалися масштабні містобудівні експерименти. Що ми можемо побачити в авангардній архітектурі сьогодні, крім «пам'ятника» та історичної «спадщини»? Які смисли вона демонструє? І що нового дозволяє виявити в навколишньому міському просторі?

Більше про це ви можете дізнатися, взявши участь у лекційному курсі др. Михайла Ільченка «Архітектура авангарду в міському просторі Східної Європи 1920-1930-х років: соціальні смисли й щоденні практики».

До участі запрошуються студенти старших курсів (4-5 рік навчання) та аспіранти, молоді дослідники, які цікавляться міждисциплінарними дослідженнями, що поєднують урбаністику, міську культуру, архітектуру, антропологію.

Вимоги до курсу. Учасники курсу мають опрацьовувати рекомендовану літературу до занять, на основі якої будуть відбуватися обговорення, та готувати практичні завдання. Участь в дискусіях та результати практичних завдань будуть критеріями оцінювання для отримання сертифікату курсу

Заявка українською мовою повинна містити:
– резюме;
– мотиваційний лист (не більше 3 тис. знаків тексту, чому Ви хочете взяти участь у цьому курсі).

Просимо надсилати заявки на адресу координатора навчальної програми Центру др. Ірини Мацевко i.matsevko@lvivcenter.org. У полі «Тема» зазначте «Заявка на курс: Авангардна архітектура».

Термін подання заявок: до 15 вересня 2015 року.