«Друзі за Збручем»: Безкоштовні майстер-класи з журналістики у Львові

Страна: Украина;

Дедлайн: 10.09.2015

Веб-сайт: biggggidea.com

 

Школа журналістики Українського католицького університету запрошує студентів із північних, південних, центральних і східних областей України долучитись до проекту «Друзі за Збручем».

Набір триватиме до 8 вересня 2015 року.

Молоді люди, що цікавляться сучасною журналістикою запрошуються на майстер-класи до Львова. Окрім участі у майстер-класі, гості матимуть нагоду познайомитись із середовищем Українського католицького університету, поспілкуватись із студентами й викладачами Школи журналістики УКУ та, звісно ж, насолодитися перебуванням у Львові.

Фінансова допомога проекту mymedia.org.ua та Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні дає змогу оплачувати проїзд, житло й добові для гостей проект.

Щоб долучитись до проекту, надішліть на електронну адресу otardovzhenko@gmail.com
1) резюме або коротку інформацію про себе;
2) стислу мотивацію: чому вам цікаво й потрібно бути одним із «Друзів за Збручем»;
3) побажання: кого з українських та зарубіжних медійників ви хотіли би послухати.

Участь у проекті можуть брати студенти третього, четвертого і п’ятого курсів будь-яких спеціальностей із усіх областей України, крім Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей. Нагадуємо: Крим, Донецька і Луганська області – це Україна! :)

Ми не вимагаємо досвіду в журналістиці: бажання бути журналістом і навчитись працювати за найвищими стандартами – єдина обов’язкова умова.