Співробітник відділу двостороннього міжнародного науково-технічного співробітництва

Страна: Украина;

Город: Київ

Добавлена: 31.08.2015

Работодатель: ВП ГЕЛІОС, ТОВ

Тип: PhD position; Vacancy for students or masters; PostDoc vacancy;

Для кого: For administrators;

 

Требования: - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст;

 

- досвід роботи у сфері міжнародних відносин або на аналогічній посаді;

- володіння іноземними мовами, англійська - вільна;

- відповідальність;

- пунктуальність;

- комунікабельність;

 

Обязанности:

 1.  1.  Сприяння організації міжнародного наукового і науково-технічного         співробітництва з країнами СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії.
 2.  2.Ведення ділової переписки з організаціями та відомствами країн СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії, з міжнародними організаціями та фондами, використовуючи іноземні мови.
 3. Підготовка проектів угод і програм двостороннього та багатостороннього співробітництва з країнами СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії.
 4. Забезпечення участі України у міжнародному розподілі праці в науково-технологічній сфері, залученню наукового потенціалу держав СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії, міжнародних організацій та фондів до розвитку української науки і технологій.
 5. Забезпечення встановленню та розвитку прямих міжнародних науково-технічних зв'язків з вищими навчальними закладами та науковими установами України з партнерами в країнах СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії.
 6. Пропагування та забезпечення комерціалізації української наукової продукції на закордонних ринках шляхом участі в міжнародних виставках та створення спільних технологічних парків, центрів, лабораторій тощо.
 7. Формування напрямків взаємовигідного двостороннього та багатостороннього міжнародного співробітництва у сфері науки і технологій з країнами СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії, міжнародними організаціями та фондами.
 8. Аналіз національних пріоритетів у сфері науки і технологій країн СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії, міжнародних організацій та фондів.
 9. Розроблення та опрацювання проектів міжнародних угод у науково-технологічній сфері, участь у роботі експертних та робочих груп з метою узгодження та підготовки проектів міжнародних угод до підписання; ініціювання створення таких робочих груп.
 10. Контроль за дотриманням внутрішньодержавних організаційно-правових процедур та законодавчих норм при підготовці договірних документів та реалізації їх положень.
 11. Забезпечення технічного оформленням договірних документів.
 12. Участь в організаційному забезпеченні переговорного процесу та міжнародних обмінів в рамках країн СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії, включаючи обмін інформацією та документацією.
 13. Забезпечення встановлення та забезпечення зв'язків з міжнародними та зарубіжними науковими та науково-технологічними центрами, дослідними інститутами, університетами та їх представництвами в Україні, а також з представництвами наукових організацій України в країнах СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії, при міжнародних організаціях.
 14. Забезпечення організаційного забезпечення відряджень для вирішення питань співпраці у сфері науки і технологій у складі офіційних делегацій до країн СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії.
 15. Підготовка аналітичної інформації про стан наукового, науково-технологічного співробітництва між Україною та країнами СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії і рекомендації щодо вдосконалення та підвищення його ефективності.
 16. Збір та узагальнення пропозицій та запитів щодо виконання спільних науково-дослідних програм науковими організаціями України та країн СНД, Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії.
 17. Забезпечення організації роботи по залученню українських науковців до участі в міжнародних наукових і науково-технологічних програмах.
 18. Забезпечення організації експертизи спільних наукових та науково-технологічних проектів.
 19. Забезпечення організації міжнародних науково-технічних конференцій, нарад, симпозіумів.
 20. Забезпечення розповсюдження відомостей про міжнародні заходи у сфері науки і технологій
 
Куда отправлять резюме: