Відкритий конкурс «UK/raine: Молоді художники з Великобританії та України»

Страна: Великобритания;

Дедлайн: 20.10.2015

Веб-сайт: biggggidea.com

 

UK/raine четверта сумісна праця між Фондом Firtash Foundation та Saatchi Gallery в рамках Українських днів у ВБ, які здобули колосальній успіх.

«Передчуття: українське мистецтво сьогодні» найбільш широко представляє українське сучасне мистецтво у Великобританії. Тут було представлено майже 80 робіт 38 сучасних художників.
UK/raine є першим відкритим конкурсом для всіх молодих художників з Великобританії та України, якім є від 18 до 35 років. Призовий фонд складає £75,000, він скерований на підтримку найбільш обдарованих творчих молодих художників, у тому числі студентів на ступіні бакалавра і магістра, які живуть і працюють у Великобританії або в Україні, або народжених в обох країнах.

Художники можуть додати свою роботу через веб-сайт Saatchi Gallery в одну з п'яти категорій:
– інсталяція,
– новітні медіа (в тому числі відео і фотографії),
– живопис,
– скульптура
– вуличне мистецтво.

30 художників (шість з кожної категорії) матимуть можливість виставляти свої роботи на одному з поверхів Saatchi Gallery упродовж 24 листопада 2015 року по 3 січня 2016.

Кожен з переможців категорії отримає £10,000, основний переможець отримає £20,000. Переможець громадського голосування отримає £5,000 на виробничі витрати по відношенню до своєї роботи, для проекту виставки та на підтримання своїх майбутніх художніх починань.