Seed Forum Kyiv 2015

Event type: Master Class

Event dates: Чт, 12/10/2015

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: IHUB Kyiv Рибальска 22

Web-site of the event: https://www.eventbrite.com/e/seed-forum-...

 

 

10 грудня 2015 року міжнародний фонд Seed Forum Foundation та Центр інновацій та підприємництва iHUB Київ за підтримки МЗС Королівства Норвегії проводять інвестиційну конференцію Seed Forum Kyiv 2015. Участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова.

На конференції у вас буде можливість ознайомитись з виступами семи кращих українських інноваційних стартапів, засновники яких поділяться цінними знаннями та досвідом створення і розвитку своїх проектів.

Відкривати Seed Forum Kyiv 2015 з промовою будуть:
- Йон Фредріксен – Надзвичайний та Повноважний Посол Норвегії в Україні.
- Валерій Копійка – Директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
- Віталій Кличко – Голова Київської міської державної адміністрації (присутність уточнюється)
- Марія Іонова – Народний депутат України, заступник голови комітету Верховної ради України з питань євроінтеграції.
- Ірина Луценко – Народний депутат України.
- Бо Ридгрен – Регіональний керівник Seed Forum Sweden.
- Едгар Правон – Регіональний керівник Seed Forum Estonia.
- Дмитро Подолєв - співзасновник та член ради правління Seed Forum Eastern Europe, Голова правління Seed Forum Ukraine, СЕО мережі центрів iHUB.
- Стейнар Хоель Корсмо – Президент Seed Forum Global.

Учасники конференції матимуть можливість познайомитись з молодими засновниками інноваційних компаній, приватними інвесторами, представниками інвестиційних компаній провідними бізнесменами та дипломатичними представниками ділової спільноти України.

Конференція відбудеться в конференц-залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою вулиця Мельникова, 36/1.

До участі у конференції запрошуються: представники інвестиційних і дипломатичних кіл, інноватори, активні студенти, представники міжнародного бізнесу, інвестори, молоді підприємці в сфері ІТ та провідні ЗМІ.

Завітавши на Seed Forum Kyiv 2015, ви матимете можливість познайомитися з новими цікавими людьми, налагодити ділові зв’язки, почути історії успішних стартап-проектів.

Тривалість – 10:00-13:00
Робоча мова конференції англійська.