Розпочався прийом заявок на українсько-російську програму з медіаграмотності «Звичка думати/Привычка думать»

Страна: Украина;

Дедлайн: 15.03.2016

Тип гранта: Стипендии;

Веб-сайт: osvita.mediasapiens.ua

Область наук: Гуманитарные;

 
«Звичка думати/Привычка думать» - це серія майстерень, спрямованих на те, щоб молоді активісти і професіонали з України та Росії навчилися грамотно працювати з інформацією та підвищили свій рівень критичного мислення, розробили власні авторські ініціативи з розвитку критичного мислення і отримали методичну та експертну підтримку в цьому процесі, розпочали діалог та відкриту співпрацю одні з одними.

Учасниками стануть активні молоді люди від 18 до 26 років, які працюють в громадських організаціях, навчаються в педагогічних вишах або на журналістиці, активні в студрадах, клубах та інших студентських об'єднаннях, молоді фахівці, які працюють у галузі освіти, культури, молодіжної політики з України і двох російських регіонів - Томської області і Красноярського краю.

Програма складатиметься із Вступних локальних майстерень на тему: «Інструменти розвитку критичного мислення та медіаграмотності», що пройдуть паралельно в Україні та Росії. Після цієї майстерні учасники розроблять власну ідею зі створення інструменту критичного мислення. Це може бути приватне дослідження, соціальний експеримент, перформанс, арт-інтервенція або щось інше. Третій етап програми -Міжнародна майстерня - відбудеться в липні 2016 року в Краматорську. Її учасниками зможуть стати 30 молодих людей з України та Росії, які пройшли етап "Домашнього завдання" - розробки ідеї проекту. 

Після завершення міжнародної майстерні учасники отримають можливість та необхідні інструменти для того, щоб приступити до втілення авторських ініціатив та медіаінструментів, продуманих під час програми. Програма не фінансує проекти, але для просування ініціатив планує спільну краудфандингову кампанію, а також гарантує професійний та методичний супровід втілення проекту.

Анкету на участь можна подати онлайн.

Заявки приймаються до 15 березня 2016 року включно.

Програму реалізує в Україні громадська організація «Інша Освіта» у партнерстві зі Спілкою MitOst e.V. (Берлін) та Красноярською регіональною громадською організацією «Интерра» за дружньої фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша в рамках проекту «Діалог заради змін».

Докладніше - за лінком.

За додатковою інформацією слід звертатися до координаторів програми:

Тарас Грицюк [email protected][email protected]