Програма Opportunity Funds

Страна: США;

Дедлайн: 16.03.2016

Тип гранта: Конкурсы;

Веб-сайт: osvita.org

Область наук: Общенаучные;

 

Державний департамент США радий оголосити офіційно відкритим процес подання заявок на програму Opportunity Funds 2016!

ТЕРМІН подання заявок для студентів, які вступають на 2017 рік навчання у США: до 16 березня 2016 року. Будь ласка, уважно перечитайте інструкції та опис програми.

Фінансування за цією програмою, що надається Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, підтримує талановитих іноземних студентів у процесі вступу до вищих навчальних закладів США. Програма Opportunity Funds націлена на підтримку процесу подання заявок до ВНЗ США для студентів із високим потенціалом, які не спроможні самостійно покрити витрати, пов’язані з оплатою процесу подання документів до університетів Сполучених Штатів, і які не брали участь в програмах обміну за підтримки Державного департаменту США. Програма не забезпечує підтримку та фінансування самого навчання в американських коледжах та університетах.

На що може бути використано грант?
 • витрати на тестування, транспортування, нічліг у готелі та харчування для студентів, які проживають далеко від місць тестування;
 • оплата за розгляд документів в американських ВНЗ;
 • оплата кур’єрської пошти для доставки документів абітурієнта до навчальних закладів США;
 • витрати на переклад і засвідчення офіційних документів абітурієнта;
 • витрати, пов’язані з оформленням американської візи, нічліг у готелі та харчування для студентів, які проживають далеко від консульства;
 • вартість авіаквитка до США після вступу до ВНЗ і/або одноразова виплата на облаштування з метою допомоги у покритті початкових витрат на перебування в США.
Щоби мати право на участь у Opportunity Funds в Україні, студент повинен:
 • бути громадянином або офіційно визнаним біженцем в Україні;
 • вступати на програми, що надають після їх закінчення ступінь в акредитованих вищих навчальних закладах у Сполучених Штатах, і фінансову допомогу для задоволення фінансових потреб студента (AA / AS, BA / BS, LLM, MA / MS, MBA, PhD. тощо);
 • надати підтвердження того, що ви та ваша родина не в змозі сплатити за процес вступу до університетів.

Примітка:

 • Випускники програм Fulbright і Muskie, які навчаються зараз, або які уже закінчили ВНЗ США, не мають права на фінансування від Opportunity Funds. Випускники програм FLEX і UGRAD допускаються до участі.
 • Громадяни США і постійні резиденти, співробітники та близькі родичі співробітників EducationUSA Advising Centers, American Councils for International Education або U.S. Embassy/Consulate не мають права на участь у Opportunity Funds.
Вимоги:
 • пройти інтенсивний семінар щодо процесу вступу та співпрацювати з Радником EducationUSA протягом усього процесу;
 • за бажанням: участь у Competitive College Club для підвищення ваших шансів на успіх у процесі вступу до ВНЗ США.
Процес подання заявки:
 1. Перевірте вебсайт мережі EducationUSA – Україна щодо анонсування прийому заявок на новий цикл Opportunity Funds.
 2. Зверніться до Радника EducationUSA у своєму регіоні (див. нижче), щоби зареєструватися на відбіркову співбесіду та інтенсивний цикл підготовчих семінарів.
 3. Заповніть основну заявку на сайті (за адресою, яку надішле вам Радник EducationUSA).

Фінансування здійснюється у два етапи:

 1. Допомога в процесі подання заявки (тестування, оплата зборів за розгляд документів, тощо;
 2. Допомога для початку навчання (SEVIS / візові збори, виліт у США, витрати на облаштування, тощо).

Вся інформація є конфіденційною і використовується тільки для визначення фінансових потреб та критеріїв обрання апліканта.

Радник EducationUSA розглядає кожну заявку, додатки, щоби переконатися, що вони є повними і точними, та що студент відповідає всім вимогам. Вам буде запропоновано дозаповнити пропущену інформацію або перевірити неточну чи неповну інформацію. Самі Радники не беруть участі у процесі відбору. Заповнені заявки надсилаються Радниками EducationUSA у відбірковий комітет експертів у Посольство США для оцінки. Експерти відбираються відповідно до їхньої компетентності у системі освіти США та досвіду викладання і консультування абітурієнтів. Відбіркова комісія оцінює кожну номінацію окремо за результатами оцінки фінансових потреб, попередніх академічних досягнень, можливостей отримання фінансової допомоги та вступу до американського ВНЗ та лідерських якостей.

Відбірковий комітет забезпечує рівні можливості для всіх незалежно від раси, статі, етнічної приналежності, географічного регіону чи академічної дисципліни. Відбірковий комітет запрошує кандидатів, які не мають можливості заплатити за процес вступу і які демонструють відмінні результати тестів та позитивні рекомендації. Фіналісти повинні повідомляти свого Радника EducationUSA про будь-які пропозиції (або відмови) щодо вступу та фінансової допомоги від американських університетів.

Кандидати, які не будуть відібрані для фінансування, отримають листи щодо їхнього статусу у програмі.

Фінансування для обраних кандидатів здійснюється на розсуд Посольства США в Києві та може бути припинене в будь-який час, якщо студент не дотримується своїх обов’язків (наприклад, недотримання термінів подання документів та реєстрації на тест). Програма не гарантує прийом до університету та отримання фінансування у ВНЗ США.

Фінансування за програмою забезпечується Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, програма адмініструється Американськими радами з міжнародної освіти. Всі платежі студентів програми Opportunity Funds здійснюються безпосередньо до організацій та установ. Будь ласка, зверніть увагу, що ви повинні подати заяву на участь та витрати перш, ніж вони виникнуть. Робота з Радником EducationUSA у процесі подачі заявки є ключовим фактором для отримання грантових коштів.

Залежно від місця проживання, для отримання додаткової інформації та щодо аплікаційних форм, будь ласка, сконтактуйтеся з нами за наступними електронними адресами:

Львівська, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська та Закарпатська області.

Харківська, Полтавська, Сумська і Луганська області.

Дніпропетровська, Запорізька і Донецька області.

Київська, Хмельницька, Чернігівська, Житомирська, Кіровоградська, Одеська, Миколаївська, Вінницька, Черкаська, Херсонська області, АР Крим.

Типові питання та відповіді щодо ПрограмиЯкі типи витрат відшкодовує Програма?

Кошти Програми можуть бути використані для покриття початкових витрат при вступі до коледжу чи університету в США, в т.ч. оплату за розгляд документів, переклад та засвідчення атестатів, дипломів та додатків до них, оплату за складання стандартизованих тестів, оплату зборів за отримання візи США та SEVIS, та квиток на переліт до США. Програма НЕ покриває витрат за вступ до коледжів/університетів за межами США та неакредитованих коледжів/університетів, а також довготермінових витрат (вартість навчання, оренди житла тощо).

Скільки коштів я можу отримати від Програми Opportunity Funds?

Середній розмір гранту — 2 000 USD, максимальний розмір гранту — 8 000 USD. Рішення про розмір гранту розглядається в кожному конкретному випадку.

Хто розглядає заявки на Програму Opportunity Funds?

Комісія, що складається з Радника з питань освіти у США, Регіонального освітньо-консультативного координатора (REAC), та представників Відділу преси, освіти та культури Посольства США Україні, уважно розглядає академічні кваліфікації та фінансові потреби заявників.

Скільки людей отримують фінансування за Програмою Opportunity Funds щороку?

Гранти надаються обмеженій кількості найбільш талановитих студентів.

У моєму місті нема центру EducationUSA. Як я можу подати заявку на Програму?

Якщо у вашому місті нема центру EducationUSA, ми радимо звернутися до найближчого центру EducationUSA телефоном чи електронною поштою за порадою щодо вашої можливої участі в Програмі. В багатьох випадках студенти можуть брати участь у віртуальних групових консультаціях.

Якими є вікові вимоги для участі в Програмі Opportunity Funds?

Програма не має вікового цензу. В американських коледжах та університетах навчаються студенти різних вікових груп.

Я хочу залишатися у своїй країні та отримати ступінь від американського університету дистанційно. Чи можу я подавати заявку на Програму?

Програма Opportunity Funds не фінансує дистанційної освіти.

Я навчаюся в університеті у своїй країні та хочу перейти на навчання до американського університету. Чи можу я подавати заявку на Програму?

Студенти, які хочуть перейти на навчання до американського університету чи коледжу, можуть бути кваліфіковані для участі в Програмі та повинні звернутися до Радника з питань освіти у США.

Я хочу вступити до акредитованого американського університету, що розташований у Європі. Чи можу я отримати кошти за цією Програмою?

Кошти за Програмою Opportunity Funds можуть бути використані лише для вступу до коледжів чи університетів, розташованих у Сполучених Штатах Америки.

Чи можу я використати кошти Opportunity Funds для участі в літній програмі в університеті США?

Кошти Програми Opportunity Funds не можуть бути використані для програм, що не ведуть до здобуття академічного ступеня, а також програм вивчення англійської мови в американських університетах.

Я подавав(ла) заявку на участь у Програмі минулого року, але моя заявка була відхилена. Мій фінансовий стан змінився. Чи можу я подавати заявку знову?

Так, якщо фінансова ситуація вашої сім’ї зазнала суттєвих змін, ви можете повторно подати заявку на участь у Програмі.

Я є громадянином/постійним мешканцем/володарем Зеленої карти США, але ніколи не мешкав у цій країні. Чи можу подавати заявку на участь у Програмі?

Громадяни США, особи з подвійним громадянством, постійні мешканці та володарі Зеленої карти є придатними для федеральної фінансової допомоги США (Pell grants, work-study, subsidized student loans тощо) для освітніх цілей, але не можуть скористатися Програмою Opportunity Funds.

Чи можу я використати кошти Програми для підготовки до стандартизованих тестів?

Обмежена кількість коштів доступна для підготовки до тестів. Відбіркова комісія також заохочує вас використовувати безкоштовні онлайн-ресурси для підготовки до тестів.