«Україна – 2025» Молодіжний конкурс проектів розвитку українського суспільства та держави

Страна: Украина;

Дедлайн: 30.04.2016

Тип гранта: Конкурсы;

Веб-сайт: yedyna-syla.in.ua

Область наук: Политология;

 
 

Конкурс проводиться аби консолідувати думки сучасної молоді щодо розвитку України та зрозуміти яким молодь бачить своє майбутнє у рідній країні. Виробити на основі думок програми та стратегії, що будуть взяті за основу рухом національного розвитку «Єдина Сила» та будуть подані на розгляд органів влади, громадських об’єднань та організацій.
Найкращі з запропонованих проектів отримають нагороди та призи від партнерів заходу.
Конкурс буде проведено у 3 номінаціях.

 Номінація 1Бізнес-ідеї

 

Учасникам пропонується аргументовано, логічно й фахово викласти найбільш вдалі, на їхню думку, ідеї для розвитку малого й середнього бізнесу в Україні.
Номінація не передбачає створення бізнес-планів. Розуміючи, що бізнес є головним ресурсом розвинених суспільств середнього класу, автор має визначити:

  • найбільш перспективні галузі підприємництва в Україні (тренди);
  • концепцію реалізації кількох бізнесів у такому тренді (з описом необхідних ресурсів, досвіду, контактів та орієнтовним бюджетом).

Робота повинна показати пріоритетні напрямки підприємництва, що дозволять українцям досягти фінансової незалежності та створити міцний ґрунт для переходу в прошарок середнього класу.
Обсяг роботи – не більше 12 000 символів (із пробілами). Співвідношення частин (огляд трендів / короткий план реалізації конкретного бізнесу) 1:1

Номінація 2
Розвиток пріоритетних та інноваційних секторів економіки

 

Учасникам пропонується аргументовано, логічно й фахово визначити:

  • пріоритетні, на їхню думку, сектори економіки України, що потребують особливої уваги в економічній стратегії розвитку держави до 2025 року;
  • уміння та навички, необхідні середньому класу для інтеграції у вищезгадану стратегію.

Обсяг роботи – не більше 10 000 символів (із пробілами).

Номінація 3Соціальні проекти

 

Учасникам пропонується аргументовано, логічно й фахово описати соціальний проект, що є найбільш актуальним для України, окремого регіону чи населеного пункту.
Робота має включати попереднє планування щодо часткового залучення додаткових коштів на реалізацію (спонсори, меценати, продаж сувенірної продукції та ін.), перспективи для розвитку (довговічність, збільшення масштабів проекту).
Автор повинен визначити й описати проект, що (один з варіантів):

  • поліпшить соціальні й побутові умови життя певної категорії населення (перевага надаватиметься темі створення «соціальних ліфтів», що відкриють нові кар’єрні та професійні можливості для певної соціальної групи);
  • містить план розв’язання актуальної соціальної проблеми в конкретному населеному пункті, регіоні чи в усій країні загалом.

Обсяг роботи – не більше 12 000 символів (із пробілами).

 

Прийом конкурсних робіт – з 15 березня 2016 року.
Кінцевий термін подачі проектів – 30 квітня 2016 року.
Фінал та нагородження переможців – 21 травня 2016 року.
Організатори конкурсу й запрошені експерти оберуть 5 найкращих робіт у кожній номінації, автори яких отримають винагороду в розмірі від 5 до 1 тис. грн.
Щоб взяти участь у конкурсі потрібно до 15 квітня зареєструватись у якості учасника конкурсу за ЦИМ посиланням (є на сайті http://yedyna-syla.in.ua ). Потрібно буде вказати:

  • Свої контактні дані.
  • Обрати номінацію для участі у конкурсі.
  • Описати власний досвід, який мотивує приймати участь у конкурсі.

Після реєстрації та перевірки даних Ви отримаєте на зазначену електронну адресу вітальний лист. У відповідь на цей лист ми будемо очікувати Вашу роботу по обраній номінації.