Фінанси для нефінансових менеджерів

Event type: Master Class

Event dates: Втр, 03/29/2016

Country, city: Ukraine, Київ

Address of the event: Chasopys EduSpace

Web-site of the event: https://www.facebook.com/events/16806725...

 

 

В період економічної нестабільності та зростання ризику неплатоспроможності суб ‘єктів господарювання в Україні загалом робота менеджерів з продажу з клієнтами (з питань надання знижок, визначення термінів оплати, умов відвантаження, тощо) та контроль за дебіторською заборгованістю набувають особливо великого значення для кожної компанії.

29 лютого ми запрошуємо Вас відвідати майстер-клас, присвячений фінансовим питанням для нефінансових менеджерів. Перемовини з клієнтами – важливий аспект господарської діяльності, проте їх успіх визначається зокрема і через вплив досягнутих домовленостей на фінансову звітність компанії та її фінансовий стан у подальшому.

Ми просимо Вас уважно ознайомитися з програмою майстер-класу та рекомендаціями щодо участі, які наведені нижче.

Програма майстер-класу:

1.Врахування собівартості товарів та методів її розрахунку в процесі погодження з покупцями ціни реалізації, знижок та умов відвантаження.

2.Контроль за дебіторською заборгованістю: розрахунок «віку» дебіторської заборгованості, поняття простроченої та сумнівної дебіторської заборгованості, створення резерву під сумнівну дебіторську заборгованість.

3.Аналіз прибутковості окремих контрагентів/проектів/договорів: на що важливо звернути увагу, загальний підхід та принципи виконання.

4.Регулярні відвантаження/реалізація за умови відстрочки платежу: ризики при роботі з новими контрагентами.

5.Політика прийняття нових покупців: базові процедури перевірки нових покупців.

6.Важливість комунікації між менеджерами з продажу та фінансовими аналітиками компанії.

7.Додаткові питання: врахування у звітності можливості повернення товарів покупцями (залежно від політики компанії), відвантаження під реалізацію, оборотний капітал, заморожений під дебіторською заборгованістю.

Для кого буде корисно:

- для менеджерів з продажу підприємств усіх форм власності,

- для фахівців-початківців з фінансового аналізу, фінансового планування, фінансового контролінгу та фінансової звітності,

- для підприємців, власників мікро, малого та середнього бізнесу, які прагнуть вдосконалити внутрішні контролі за дебіторською заборгованістю,

- для інших нефінансових менеджерів.

Експерт: Інета Масальська, керівник напряму фінансового аналізу та звітності компанії ФІНКОР ПЛЮС. Загальний досвід роботи за напрямом – понад 9 років, 5 років у BigFour.

Вартість: 200 грн (умови Простору включені).

Попередньо необхідно придбати квиток онлайн за посиланням: https://goo.gl/uTXpIz

Увага, кількість місць обмежена!

Де: Chasopys EduSpace, вул. Велика Васильківська, 30, поверх 3.

Коли: 29 лютого, 19:00 - 21:00.

Для уточнення деталей щодо придбання квитків та статусу вашого замовлення телефонуйте, будь ласка, Наталії Пащині за номером: 093 624 07 39 або пишіть на ел. пошту natashapashchyna@gmail.com.