Стипендії на 2016 – 2020 навчальні роки передбачені для вступників на Програму з комп’ютерних наук УКУ (CS@UCU)

Страна: Украина;

Дедлайн: 02.05.2016

Веб-сайт: cs.ucu.edu.ua

 

Стипендії на 2016 – 2020 навчальні роки передбачені для вступників на Програму з комп’ютерних наук УКУ (CS@UCU), що показують високі успіхи в навчанні, прагнуть здобувати знання та практичні вміння з комп’ютерних наук та потребують підтримки через матеріальну скруту.

Конкурс на здобуття стипендій передбачає три етапи:

 Заочний етап конкурсу триватиме з 3 березня 2016 по 2 травня 2016 року включно. Для проходження заочного етапу конкурсу необхідно заповнити реєстраційну форму і вирішити кілька задач з логіки та математики.

За результатами заочного туру учасники отримають e-mail з інформацією про другий тур конкурсу, що відбудеться 14 травня 2016 року в Українському католицькому університеті під час Дня відкритих дверей програми CS@UCU.

* Запрошення та деталі щодо другого туру конкурсу отримають ті учасники, які подолають перший етап. Кількість місць на тестуванні в другому турі обмежена, тому відбір учасників відбуватиметься в порядку надходження онлайн реєстрації.

На другому етапі конкурсу учасники отримають запрошення пройти тестування на інтелектуальні здібності та показати знання англійської мови. За результатами другого етапу конкурсу координатори програми CS@UCU сформують попередній список кандидатів для отримання стипендій.

Учасники отримають результати другого етапу конкурсу до 22 травня 2016 року.

Кандидати на здобуття стипендій програми CS@UCU отримають на свій e-mail запрошення пройти співбесіду у зручний час до кінця червня 2016 року. За результатами співбесіди Комісія з відбору прийматиме остаточне рішення щодо визначення списку кандидатів для отримання стипендій програми CS@UCU.

До 30 червня 2016 всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів конкурсу.

Умови надання стипендій передбачають, що вступник повинен подати оригінали документів у Приймальну комісію Українського католицького університету до 5 серпня 2016 року (до 18:00 год.).

Будь ласка, ознайомтесь з деталями умов надання стипендій та видами стипендій. Також перегляньте умови вступу на бакалаврську програму з комп’ютерних наук.